Reklama
aplikuj.pl

Forever Skies, survival w chmurach zbierze dodatkowe fundusze od chętnych

forever skies

We wtorek 28 lutego rozpocznie się kampania kickstarterowa Forever Skies. To odpowiedź na zgłaszaną przez społeczność chęć mocniejszego zaangażowania się w projekt.

Forever Skies intryguje światem

Przyznaję, że Forever Skies to pomysł na rozgrywkę, która gdzieś chodził mi po głowie. Eksploracja wieżowców, latając sterowcem to rzecz, która podoba się nawet mi – osobie, która nie przepada za survivalami.

Czytaj też: Dziewięć gier wyrzuconych z PlayStation Plus. Polska produkcja w zestawieniu

W Forever Skies wciel się w naukowca walczącego o przetrwanie w ruinach Ziemi zniszczonej katastrofą ekologiczną. Odkrywaj świat z pokładu sterowca. Zbieraj zasoby niezbędne do przetrwania. Zmierz się z zagrożeniem czyhającym w świecie pod pyłem. Badaj wirusy i staw czoło tajemniczej chorobie.

Rusza kickstarterowa kampania Forever Skies

Deweloperzy gry zdradzają teraz swoje dalsze plany wobec tej wyczekiwanej przez wielu produkcji.

Jedną z przewijających się w ostatnich miesiącach sugestii społeczności dotyczącej projektu, było pytanie o możliwość mocniejszego się w niego zaangażowania. Z jednej strony chodziło o wsparcie rozwoju gry, z drugiej o otrzymanie szansy na większą personalizację i możliwość osobistego zaistnienia w grze. Po przeanalizowaniu dostępnych możliwości, postanowiliśmy wyjść tym oczekiwaniom naprzeciw i przygotować kampanię kickstarterową, w ramach której gracze mogą nie tylko wesprzeć projekt, ale także zyskać w zamian specjalne bonusy osadzone w świecie Forever Skies.

Czytaj też: Tajemnicza ankieta EA zwiastuje powrót kolejnego horroru

Czy w takim razie doświadczonym deweloperom kończą się pieniądze na swój pierwszy projekt? Nic z tych rzeczy.

Charakter kampanii jest tylko i wyłącznie marketingowy oraz nastawiony na dalsze rozbudowywanie zaangażowania społeczności. Mamy obecnie zabezpieczone środki na wydanie wersji early access “Forever Skies“ zgodnie z założonym budżetem i harmonogramem. Oczywiście kampania kickstarterowa może przynieść owoce także i w kwestii finansowej, jednak biorąc pod uwagę obecny budżet spółki, nie był to kluczowy element wpływający na decyzję o rozpoczęciu kampanii.

Chętni do wsparcia polskiego projektu będą mogli to zrobić pod tym linkiem.