Reklama
aplikuj.pl

Tajemnicza ankieta EA zwiastuje powrót kolejnego horroru

ea

EA rozesłało do graczy ankiety dotyczące kilku spraw związanych z ich grami. Często tego typu pytania mają znaczący wpływ na dalsze działania firm.

EA znów pyta o Dead Space

Dead Space Remake odniósł sukces. Gra może pochwalić się wspaniałymi ocenami, a deweloperzy gry otwarcie mówią teraz o tym, że zastanawiają się, co dalej z tą serią. Wszystko wskazuje na to, że otrzymamy również odnowioną drugą i trzecią odsłonę serii. Potwierdzenia tego płyną również z tajemniczych ankiet rozsyłanych przez EA.

Wspomniane ankiety trafiają do losowych graczy, którzy kiedyś zgodzili się na kontakt mailowy, w jakiejkolwiek grze studia. Z tego rozwiązania często korzysta Capcom, który regularnie pyta o serię Resident Evil i zdaje się, że taka polityka firmy działa, ponieważ każda część osiąga miliony sprzedanych kopii.

Czytaj też: Sprzedaż Hogwarts Legacy zaraz dogoni Elden Ring

O co jednak pyta Electronic Arts? Wydawca w serii standardowych pytań zawarł dwa takie, które zelektryzowały społeczność graczy. Mianowicie, wprost pada pytanie o to, jak odbiorca maila, byłby zainteresowany w Dead Space 2 Remake oraz Dead Space 3 Remake.

Będę bardzo zdziwiony jeśli EA Motive nie rozpocznie lada dzień produkcji Dead Space 2 Remake. Przy okazji, chciałbym w tym miejscu przypomnieć pracownikom Activision, że zapomnieli wydać Modern Warfare 3 Remastered. Dalej czekam!