Reklama
aplikuj.pl

Forspoken In Tanta We Trust. Wrócicie do tego świata?

forspoken

Forspoken In Tanta We Trust to jedno z bardziej niespodziewanych DLC w ostatnich latach. Gra nie sprzedała się za dobrze, ale twórcy przygotowali fabularne rozszerzenie.

Kto czeka na Forspoken In Tanta We Trust?

Forspoken to RPG akcji przedstawiające wyprawę Frey, młodej mieszkanki Nowego Jorku, która przenosi się do przepięknej i okrutnej krainy Athia. Szukając drogi do domu, Frey musi skorzystać z nowoodkrytych magicznych zdolności, aby przemierzać ogromne przestrzenie, walczyć z potwornymi stworami i pokonać potężne przywódczynie, zwane Tantami.

Tytuł na premierę mierzył się z krytyką przeciętności gry. Choć z czasem zaczęło pojawiać się więcej pozytywnych głosów na temat produkcji, to jednak raczej można było uznać projekt za zakończony. Jak się jednak okazuje, do gry zmierza dodatek DLC zatytułowany In Tanta We Trust.

Czytaj też: Redfall zaskoczy detalami lokacji

Niestety, coś mi podpowiada, że twórcy pracowali nad tą zawartością jeszcze przed premierą gry, ponieważ niemożliwym jest, aby tak szybko zdołali stworzyć fabularne rozszerzenie. Zobaczymy, czy wpłynie to na finalną jakość. Czy morale w zespole deweloperskim pozwoliło dokończyć dodatek na wysokim poziomie, a może napchano w nim powtarzalnych aktywności?

Samo Forspoken In Tanta We Trust ma przedstawić historię z magicznego świata, na 25 lat przed przybyciem Frey do Athii. Dodatek będzie darmowy dla posiadaczy wersji Digital Deluxe. Reszta graczy będzie musiała go osobno zakupić, kiedy to zadebiutuje 26 maja 2023.