Reklama
aplikuj.pl

Redfall zaskoczy detalami lokacji

redfall

Redfall może okazać się o wiele lepszą grą, niż niektórzy myślą. Seria Dishonored tych twórców niespodziewanie zgarniała nawet oceny 10/10. Czy tu się sytuacja powtórzy?

Klimat Redfall

Jedną z najważniejszych rzeczy w grach studia Arkane jest klimat lokacji oraz sama konstrukcja poziomów. Oryginalne światy deweloperów, aż chce się odkrywać, a pamiętajmy, że twórcy potrafią dodatkowo wgnieść nas w fotele, gdy ujawniają kolejny niesamowity poziom, który wymyślili.

Czytaj też: Steam przestanie działać na niektórych komputerach!

Czy w Redfall również czekać na nas będą takie nietuzinkowe lokacje? Deweloperzy gry przedstawili kilka z miejsc, które odkryjemy w grze. Już sam ich opis pozwala wyobrazić sobie ciekawy świat.

Lokacje Redfall

Gdzie zatem między innymi trafimy w Redfall? Autorzy wymieniają takie miejsca jak:

GNIAZDA WAMPIRÓW

Czy można uważać gniazda za miejsca w Redfall, jeśli stanowią ich pozawymiarowe, psychicznie pokrzywione odmiany? Nie wiadomo. Ale są upiorne i można je odwiedzić, dlatego stanowią część naszej koszmarnej wycieczki po Redfall.

ARTYKUŁY SPORTOWE WHEELER’A

Sklep z akcesoriami sportowymi powinien być zwyczajnym, przyjemnym miejscem, prawda? Błąd. Wielki błąd. Okazuje się, że wampirza plaga potrafi zmienić wszystko, nawet prozaiczny wypad do sklepu Wheeler’a po nową wędkę. Zwłaszcza, jeśli nierozważnie wparujesz do budynku i uruchomisz alarm, powiadamiając o swojej obecności wszystkich krwiopijców i kultystów w okolicy…

Czytaj też: Resident Evil 4 przestanie Wam mrugać w oczy na PlayStation 5

KLINIKA AEVUM

Klinika Aevum opustoszała jeszcze zanim zaczęła się prezentacja, ale mimo tego ta piekielna nora pozostaje jedną z najbardziej upiornych (i krwawych) miejsc w Redfall. Nawet teraz jej wyludnione korytarze przyprawiają o gęsią skórkę.

KINO OVERTON

Proste zadanie polegające na znalezieniu części do naprawienia automatu do prażonej kukurydzy w remizie strażackiej (hej, w trakcie wampirzej apokalipsy nawet drobne rzeczy przynoszą ukojenie) zmieniła się w koszmarny seans w zabytkowym kinie Overton. Lecz jeśli ominiesz pełzające wszędzie straszydła i odważysz się zapuścić do piwnicy, może zdołasz zrobić dobry uczynek i ocalić parę osób z łap krwiopijców.

POSIADŁOŚĆ ADDISONÓW

Ostatnia misja podczas prezentacji zaprowadziła graczy do posiadłości Addisonów, przepięknego budynku nawiedzanego przez wspomnienia jego udręczonego właściciela. Dr Addison, niegdyś członek zamożnej elity Redfall, obecnie jest… czymś zgoła odmiennym. Zbadaj korytarze posiadłości Addisonów, lecz strzeż się stworów, które aktualnie je zamieszkują.