Reklama
aplikuj.pl

Forspoken na szybko ulepszane przed premierą

forspoken

Demo Forspoken dało twórcom masę informacji zwrotnych od graczy. Teraz twórcy naprędce starają się doszlifować to co mogą. Jakich zmian się spodziewać?

Demo Forspoken zmienia grę przed premierą

Deweloperzy Forspoken opublikowali wersję demonstracyjną gry zapewne po to, aby przyciągnąć uwagę większej liczby graczy oraz rozwiać wątpliwości niezdecydowanych do zakupu osób. Jak się jednak okazało – skutki tego są różne. Część osób wie już, że grę kupi, a inni wręcz zniechęcili się do tej produkcji!

Czytaj też: Wolfenstein The New Order za darmo, a w to trzeba zagrać!

Profesjonalne analizy technologiczne dodatkowo uwypukliły różnice w grze w porównaniu do jej zapowiedzi.

Nie zabrakło również krytyki pod kątem wydajności tytułu. To wszystko sprawiło, że twórcy nie tracą czasu i na szybko łatają co się da.

Co się zmieni na premierę? W tytule pojawi się więcej opcji konfiguracji rozgrywki, w tym opcja automatycznego podnoszenia przedmiotów. Do tego autorzy pracują nad poprawkami HDR, który nie do końca dobrze działał.

Usprawnień doczeka się także lasso głównej bohaterki. Wcześniej nie działało ono na skalistych terenach, ale teraz już można korzystać z niego również na skałach. W grze pojawi się również opcja skanowania okolicy świata, aby wyszukiwać przedmioty i przeciwników. Podczas zabawy rozłożymy również mały obóz, który umożliwi nam wytwarzanie przedmiotów.