Reklama
aplikuj.pl

Wolfenstein The New Order za darmo, a w to trzeba zagrać!

wolfenstein

Epic Games Store rozdaje kolejną darmową grę i w ten tytuł po prostu musicie zagrać. Wolfenstein The New Order odbierzecie za darmo w Epic Games Store.

Wolfenstein The New Order do odbioru za darmo

Wolfenstein The New Order jest dostępny do dziś, do godziny 17:00 za darmo w Epic Games Store. Na dodanie tytułu do konta macie tak mało czasu, ponieważ Epic rozdaje teraz nowe gry co 24 godziny. Od 17:00 do pobrania będzie już zupełnie inny tytuł, więc warto się pośpieszyć!

Czytaj też: Hotfix Wiedźmin 3 na PC i znane problemy gry

Produkcja wskrzesza serię, która zapoczątkowała gatunek pierwszoosobowych strzelanek. Poznajcie alternatywną wersję lat 60. i odkryjcie nieznany świat rządzony przez znajomego wroga, który wywrócił do góry nogami znaną historię.

Detale Wolfenstein The New Order

Weterani ze studia MachineGames, które słynie z tego, że stawia na fabułę, również tym razem stanęli na wysokości zadania. Wolfenstein zachwyca wielowątkową narracją, wartką akcją, przygodą i walką z perspektywy pierwszej osoby.

Intensywny, kinowy i doskonale renderowany za pomocą silnika id Tech firmy id Software Wolfenstein wysyła gracza na osobistą krucjatę po Europie, której celem jest zniszczenie nazistów. Walcz u boku niewielkiej grupy partyzantów, infiltrując pilnie strzeżone obiekty i stawiając czoło zaawansowanym technologicznie legionom nazistów. Przejmij kontrolę nad superbronią, która pozwoliła podbić Ziemię i nie tylko.

Czytaj też: Na Xbox taka susza, że High on Life jest hitem?

Wolfenstein to zapierające dech w piersiach górskie pościgi, eksploracja podwodnego świata, kontrola nad machinami wojennymi nazistów i wiele więcej. Wszystko razem tworzy ekscytującą mieszankę przygody i akcji. Połączenie wartkiej akcji i porywającej przygody tworzy doskonałą fabułę z wciągającą narracją pełną nietuzinkowych postaci.

Włamuj się do sekretnych ośrodków badawczych i pilnie strzeżonych magazynów z bronią, by ulepszyć swe narzędzia zniszczenia. Doświadcz intensywnej walki z perspektywy pierwszej osoby, stawiając czoło przerośniętym robotom nazistów, superżołnierzom oraz elitarnym oddziałom szturmowym.