G.I.Joe – obejrzyj serial animowany legalnie i za darmo. Jest polska wersja językowa?

G.I. Joe gdzie obejrzeć, G.I. Joe serial animowany, G.I. Joe serial lata 80, G.I. Joe Hasbro

G.I.Joe to popularny serial animowany z lat 80. Wielu z nas oglądało go w dzieciństwie, a teraz można obejrzeć wszystkie odcinki w internecie i to legalnie. Jedynym minusem jest brak polskich napisów.

Przygoda z serialem G.I. Joe rozpoczęła się w 1983 roku, kiedy to firma Sunbow Productions rozpoczęła produkcję animowanych przygód grupy walczącej z bezwzględną organizacją o nazwie Cobra. Na przestrzeni kolejnych kilku lat serial doczekał się dwóch sezonów, a potem inne studia podejmowały się kontynuacji, a także tworzyły spin-offy skupiające się nowych bohaterach. Obecnie w produkcji jest również Snake Eyes osadzony przed wydarzeniami z dwóch poprzednich filmów.

Serial G.I. Joe już dawno otrzymał status kultowego i przez wielu uważany jest za najlepszą animację. Choć na przestrzeni lat seria często powracała do telewizji, to w końcu mamy okazję obejrzeć ją w jednym miejscu do tego legalnie i za darmo. W obliczu pandemii koronawirusa firma Hasbro umieściła odcinki na swoim kanale na YouTube.

CZYTAJ TEŻ: Scoob! – nowy plakat z bohaterami. Jest też Kapitan Grotman!

Jedynym minusem jest brak polskich napisów, choć może dla miłośników G.I. Joe będzie to okazja do podszkolenia języka. Wszystkie odcinki dostępne są tutaj.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News