WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gal Gadot na nowym zdjęciu z Wonder Woman 1984

Z okazji niedawnych urodzin Gal Gadot, rezyserka patty Jenkins postanowiła podzielić się ujęciem z filmu. Zobaczcie aktorkę na nowym zdjęciu z Wonder Woman 1984.

Czytaj też: Test Huawei P30 lite – Mistrz fotografii w wersji lite

Do premiery kolejnej wysokobudżetowej produkcji DC i Warner Bros. jeszcze daleko. Jednak z okazji urodzin odtwórczyni głównej roli, reżyserka Patty Jenkins pokazuje Gal Gadot na nowym zdjęciu z Wonder Woman 1984. Udostępniła je na swoim Twitterze wraz z pełnymi ciepła życzeniami dla aktorki.

Samo zdjęcie przedstawia Dianę Prince badającą jakiś eksponat, a przynajmniej tak to wygląda. Wonder Woman wydaje się być zaniepokojona tym co widzi. Ze zdjęcia ciężko wywnioskować, gdzie postać się znajduje, ale na pierwszy rzut oka wygląda to na jakąś pracownię do renowacji/badania zabytków.

Gal Gadot na nowym zdjęciu z Wonder Woman 1984

Na razie niewiele wiemy o fabule Wonder Woman 1984. Studio zapowiedziało, że ma być to kolejna przygoda tytułowej bohaterki, a nie sequel filmu z 2017 roku. Dostajemy zupełnie inne ramy czasowe i choć brzmi to jak kontynuacja, to forma ma być podobna do filmów o Bondzie. Wiemy, że akcja ma dziać się w latach 80., kiedy Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z nowym wrogiem – Gepardem.

Premiera Wonder Woman 1984 zaplanowana jest na 5 czerwca 2020 roku.

Czytaj też: Recenzja filmu Vox Lux

Źródło: comicbookmovie.com