Galaxy F22 to nowy budżetowy Samsung, którego możemy nie dostać

Galaxy F22, Samsung Galaxy F22, nowy Galaxy F22

Raport SamMobile zdradził nam, że Samsung pracuje nad swoim nowym smartfonem z serii Galaxy F, czyli modelem Galaxy F22, który ma być wypuszczony na rynek w atrakcyjnej cenie. Zobaczmy w takim razie, czego się o nim dowiedzieliśmy.

Budżetowy Samsung, czyli Galaxy F22

Ten sam raport ujawnił, że nowy Galaxy F22, będzie bliźniaczym sprzętem dla modelu Galaxy A22, który pojawił się niedawno w GeekBench. Wiemy także o dostępności tego modelu, który ma ograniczyć się wyłącznie do Indii, choć od modelu Galaxy A22 oczekuje się premiery w Europie oraz na innych rynkach. Potwierdzenie tych informacji znajdziemy też na Twitterze @_the_tech_guy, gdzie właśnie pojawił się kolejny dowód sugerujący zbliżającą się nowość.

Czytaj też: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G to jedyny aparat jakiego potrzebujesz

Na temat Galaxy A22 wiemy parę informacji, a jako że model Galaxy F22 ma być na nim oparty, warto będzie sobie o nim trochę przypomnieć.

Smartfon Galaxy A22 ma być zasilany przez chipset Dimensity 700 współpracujący z 6 GB pamięci RAM. Na jego plecach znajduje potrójna konfiguracja kamer, którą możecie dostrzec na grafice poniżej. Główny aparat ma posiadać 48 Mpx matrycę, natomiast ultraszerokokątny i soczewka mają być kolejno 8 i 2 Mpx jednostkami. Urządzenia ma działać w sieci komórkowej piątej generacji i być najtańszą opcją Samsunga do sięgnięcia po łączność 5G.

Czytaj też: Samsung Galaxy S8 i S8+ nie dostaną już aktualizacji

Poza tym na jego przodzie znajduje się wycięcie w kształcie kropli, gdzie umiejscowiony został 13 Mpx aparat do selfie. Na boku urządzenia mieszczą się tradycyjnie przyciski regulacji poziomu głośności oraz skaner linii papilarnych, a na dole znów port USB i wejście jack 3,5 mm. Samsung ma zaoferować Galaxy A22 w szarej, białej, fioletowej i jasnozielonej opcji kolorystycznej.