Reklama
aplikuj.pl

Galaxy F22 to nowy budżetowy Samsung, którego możemy nie dostać

Galaxy F22, Samsung Galaxy F22, nowy Galaxy F22

Raport SamMobile zdradził nam, że Samsung pracuje nad swoim nowym smartfonem z serii Galaxy F, czyli modelem Galaxy F22, który ma być wypuszczony na rynek w atrakcyjnej cenie. Zobaczmy w takim razie, czego się o nim dowiedzieliśmy.

Budżetowy Samsung, czyli Galaxy F22

Ten sam raport ujawnił, że nowy Galaxy F22, będzie bliźniaczym sprzętem dla modelu Galaxy A22, który pojawił się niedawno w GeekBench. Wiemy także o dostępności tego modelu, który ma ograniczyć się wyłącznie do Indii, choć od modelu Galaxy A22 oczekuje się premiery w Europie oraz na innych rynkach. Potwierdzenie tych informacji znajdziemy też na Twitterze @_the_tech_guy, gdzie właśnie pojawił się kolejny dowód sugerujący zbliżającą się nowość.

Czytaj też: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G to jedyny aparat jakiego potrzebujesz

Na temat Galaxy A22 wiemy parę informacji, a jako że model Galaxy F22 ma być na nim oparty, warto będzie sobie o nim trochę przypomnieć.

Smartfon Galaxy A22 ma być zasilany przez chipset Dimensity 700 współpracujący z 6 GB pamięci RAM. Na jego plecach znajduje potrójna konfiguracja kamer, którą możecie dostrzec na grafice poniżej. Główny aparat ma posiadać 48 Mpx matrycę, natomiast ultraszerokokątny i soczewka mają być kolejno 8 i 2 Mpx jednostkami. Urządzenia ma działać w sieci komórkowej piątej generacji i być najtańszą opcją Samsunga do sięgnięcia po łączność 5G.

Czytaj też: Samsung Galaxy S8 i S8+ nie dostaną już aktualizacji

Poza tym na jego przodzie znajduje się wycięcie w kształcie kropli, gdzie umiejscowiony został 13 Mpx aparat do selfie. Na boku urządzenia mieszczą się tradycyjnie przyciski regulacji poziomu głośności oraz skaner linii papilarnych, a na dole znów port USB i wejście jack 3,5 mm. Samsung ma zaoferować Galaxy A22 w szarej, białej, fioletowej i jasnozielonej opcji kolorystycznej.