WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gameplay A Total War Saga: Troy, które zgarniecie za darmo!

A Total War Saga: Troy to produkcja wyjątkowa. Kiedy ostatni raz dostaliście grę na premierę za darmo?

W sieci pojawił się pokaz z rozgrywki z A Total War Saga: Troy. Produkcja zadebiutuje 13 sierpnia na komputerach PC, a deweloperzy dziś opowiadają nam o tym co będziemy robić w grze.

A Total War Saga: Troy oprócz tego, że jest kolejnym tytułem od utalentowanego studia Creative Assembly, który na pewno będzie hitem, to jeszcze w związku z grą związana jest interesująca promocja. Otóż Epic Games Store przytargał na negocjacje worek dolarów dogadał się z deweloperami i dzięki temu przez pierwsze 24 godziny od premiery gry – tytuł będzie dostępny całkowicie bezpłatnie.

Czytaj też: EA Access na Steam już wkrótce

Przed zagraniem w nadchodzący tytuł od Creative Assembly polecam Wam zapoznanie się z niedawnym dokumentem na temat tegoż dewelopera. Ekipa Noclip opowiedziała co nieco o historii studia i pokazała jak przez lata rozwijała się marka Total War.

Dla fanów gier strategicznych jest to prawdziwa gratka. Szkoda tylko, że deweloper musiał mierzyć się z falą negatywnych komentarzy po tym jak ogłoszono premierę gry w Epic Games Store. Nie wszystkich przekonała darmowa produkcja i woleliby zapłacić pełną ceną na Steam, ale mieć łatwiejszy dostęp do modów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News