Reklama
aplikuj.pl

Gameplay God of War na PC to dokładnie taka gra jaką zapamiętałem

god of war

Pierwsi influencerzy otrzymali klucze na God of War na PC. Wielu małych YouTuberów postanowiło od razu podzielić się materiałem z rozgrywki.

God of War na PlayStation 4 zachwycało

Najnowsza odsłona God of War to wydany w 2018 roku… God of War. Tytuł na PlayStation 4 pokazywał, że z dobrą optymalizacją nawet na takim sprzęcie, jak kilkuletnia konsola można zdziałać cuda. Cudem sam nazywam jednak to, że moja PS4 nie odleciała z półki, bo God of War wyciskał z niej wszystkie soki. Do tego dorzućcie to, że ogrywałem produkcję w lecie i… posiadacze tamtego sprzętu wiedzą, o czym mówię.

Czytaj też: Final Fantasy 7 Remake z kamerą z PSX dziś by nie przeszedł

Do tego pamiętajmy, że God of War korzystało również z dodatkowej mocy PlayStation 4 Pro, więc teoretycznie jest dość prawdopodobne, że Wasza przygoda z Kratosem była po prostu ładna od samego początku. A jeśli dorzucimy do tego, że zapewne niektórzy z Was przeżyli nowe przygody Boga Wojny już na PS5 – graliście zupełnie komfortowo.

Co z God of War na PC?

Co zapowiadano nam w stosunku do gry w wersji PC?

Niesamowita jakość grafiki
Wspaniała jakość obrazu udoskonalona z myślą o PC. Ciesz się prawdziwą rozdzielczością 4K na kompatybilnych urządzeniach oraz [MU1] z odblokowanym limitem klatek na sekundę dla optymalnej wydajności. Wybieraj spośród szerokiego wachlarza gotowych ustawień oraz opcji, takich jak wyższa rozdzielczość cieni, ulepszone odbicia w przestrzeni ekranu, GTAO czy SSDO.

Obsługa technologii NVIDIA® DLSS oraz NVIDIA® Reflex
Odkryj doskonałe połączenie jakości z wydajnością. Wykorzystaj moc SI i poznaj możliwości oferowanej przez wybrane karty graficzne NVIDIA technologii NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling), umożliwiającej grę z wyższą liczbą klatek na sekundę i generowanie pięknych, ostrych obrazów. Ciesz się niesamowicie responsywną rozgrywką dzięki oferowanej przez karty graficzne GeForce technologii redukcji opóźnień NVIDIA Reflex, która pozwoli Ci szybciej reagować i wyprowadzać skomplikowane kombinacje ciosów.

Spersonalizowane sterowanie
Graj po swojemu. Dzięki obsłudze kontrolerów bezprzewodowych DUALSHOCK®4 i DUALSENSE® oraz wielu innych kontrolerów, a także możliwości w pełni swobodnego przypisywania klawiszy i przycisków myszy możesz dostosować sposób wykonywania każdej czynności do swojego stylu gry.

Obsługa monitorów ultrapanoramicznych
Zanurz się w świat gry głębiej niż kiedykolwiek przedtem. Przemierzaj krainę skandynawskich mitów, napawając się niesamowitymi widokami w trybie szerokoekranowym. Dzięki obsłudze właściwego dla monitorów ultrapanoramicznych formatu 21:9 God of War™ oferuje prawdziwie kinową jakość obrazu, która tylko potęguje filmowy rozmach produkcji.

CECHY ROZGRYWKI NA PC

Czytaj też: Horizon Forbidden West podzieliło los The Last of Us 2. Gra wyciekła przed premierą

Na papierze brzmi wspaniale. Czy jednak ostateczne różnice w grze są aż tak zauważalne? W sieci pojawiły się pierwsze materiały z rozgrywki z God of War na PC. Zobaczcie sami, czy dostrzegacie różnice!