Reklama
aplikuj.pl

Gameplay Gotham Knights pokazuje solidną, rzemieślnicza robotę

gotham knights

Otrzymaliśmy nowy materiał wideo z Gotham Knights. Produkcja po raz pierwszy od dawna możliwa jest do obejrzenia na długim materiale z rozgrywki. I wygląda to dobrze!

Gotham Knights bez rewolucji, ale solidnie

Rycerze Gotham to fabularna gra akcji z otwartym światem osadzona w najbardziej jak dotąd dynamicznym i interaktywnym Gotham. W pojedynkę lub razem z innym bohaterem patrolować będziemy pięć różnych dzielnic Gotham, miażdżąc wszelkie oznaki kryminalnych aktywności, gdy tylko je zobaczymy.

Czytaj też: Assassins Creed Valhalla z kolejnym darmowym trybem gry!

W sieci dostępne jest wideo przedstawiające rozgrywkę z gry z niemalże samego jej początku. Twórcy nie ujawniają prologu produkcji, ale pierwsza misja została już ujawniona. Na gameplayu z Gotham Knights widać, że już w tym momencie będziemy mogli zdecydować o tym, jakim bohaterem gramy.

Rozgrywka raczej nie wyróżnia się na tle innych tego typu produkcji, ale będąc zupełnie szczerym, to w ostatnich miesiącach wychodzi tak mało gier, że nawet taka zabawa zapowiada się doskonale.

Szczegóły dotyczące Gotham Knights

Zainteresowała Was rozgrywka z Gotham Knights i chcecie wiedzieć więcej? Deweloperzy gry odpowiedzieli na kilka pytań graczy. „Czy Gotham Knights bazować będą na nowej fabule?”

Tak. W „Rycerzach Gotham” gracze doświadczą całkowicie nowej fabuły i odkryją potężne krymilnalistyczne podziemie rządzące ulicami Gotham. Teraz to Batrodzina – Batgirl, Nightwinga, Red Hooda oraz Robin, będzie musiała uważać, by Gotham nie pogrążyło się w chaosie. Rozwiącując tajemnice nawiązuje do najmroczniejszych kart z historii miasta i stawiając czoła niesławnym złoczyńcom w niezrównanych pojedynkach, gracze podołać będą musieli szeregowi wyzwań, by ostatecznie ewoluować do ich własnej wersji Mrocznego Rycerza.

Czytaj też: Terminatory w Warzone. T-1000 i T-800 czekają na Was w Call of Duty!

„Kto użyczy głosu głównym postaciom w Gotham Knights?”

W Batgirl wcieliła się America Young, w Nightwinga Christopher Sean, w Robina Sloane Morgane Siegel, w Red Hooda Stephen Oyoung, a w Alfreda Gildart Jackson.

„Czy „Rycerze Gotham” połączeni się z serią Batman: Arkham?”

Nie. Rycerze Gotham to całkowicie nowa opowieść zapewniająca nowe doświadczenia, która osadzona jest w uniwersum Batmana DC. Gra nie jest związana z grami z serii Batman: Arkham.