Reklama
aplikuj.pl

Terminatory w Warzone. T-1000 i T-800 czekają na Was w Call of Duty!

warzone

Deweloperzy Warzone rozpoczęli w grze kooperację z marką Terminatora. Jakie atrakcje czekają na graczy, których przyciągnie nostalgia? T-800 i T-1000 są od dziś dostępne do zakupu.

Tytaniczne próby: Wytrwałość w Warzone

Co będziecie robić w Warzone? Od 11 do 24 sierpnia zagrajcie w Tytaniczne próby: Wytrwałość – tryb battle royale. Pancerz ma w tym ograniczonym czasowo trybie największe znaczenie. Gracze będą doświadczać Warzone, jakby byli Terminatorem. Koszt zestawów w stacjach zaopatrzeniowych zmniejsza się wraz z kolejnymi zamknięciami okręgów. Nigdy nie jest za późno, by odpowiednio się wyposażyć, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Czytaj też: Command and Conquer Remastered Collection w GeForce Now! Do tego osiem innych gier

Możecie ukończyć nawet do 8 wyzwań, by zdobyć 9 dodatkowych nagród zainspirowanych Terminatorem, takich jak kamuflaż broni Chromowany tytan, wizytówka „Wrócę tu” i nie tylko. Możecie też odkryć 7 ukrytych wyzwań, w ramach których otrzymacie nagrody za samą grę w ten tryb. Po raz pierwszy w historii Warzone, za wielokrotnie wygrane mecze Tytanicznych prób, odblokujecie jeszcze rzadsze nagrody, które będą odzwierciedleniem waszych postępów.

Terminator w Warzone na sprzedaż

Walcząc jako Model T-800 lub T-1000, być może zdobędziecie dodatkowe nagrody i nacieszycie swe oczy widokiem wyjątkowego filmiku infiltracji przed meczem. Jakie modele Terminatorów można od dziś zakupić w Warzone? Do 31 sierpnia można zakupić T-800 oraz T-1000.

Czytaj też: FIFA 23 z nową fizyką tylko na aktualnej generacji konsol

Limitowany ultraarcypakiet smugowy operatora: Terminator T-800 zawiera oryginalnego Terminatora z filmu Terminator 2: Dzień sądu. Królem tego 10-elementowego zestawu jest ultrarzadki operator Model T-800 z 49 odzywkami, z których 3 można zdobyć za awansowanie operatora na wyższy poziom. W zestawie znajdziecie również wykończenie Zlikwidowany, prezentację Zaufaj mi oraz prezentację gracza meczu Przeżyje, a także wiele skórek.

Zgarnijcie limitowany pakiet smugowy: T-1000, by stać się arcywrogiem T-800, który jest w stanie zmieniać kształt i naśladować swoje ofiary. Ultrarzadki operator Model T-1000 ma 14 unikalnych odzywek, z których 3 można zdobyć za awansowanie operatora, a także 60 odzywek naśladujących innych operatorów. Zestaw z T-1000 zawiera również wykończenie Zdjęcie blokady, prezentację Moja kolej oraz prezentację gracza meczu Nie ma się co martwić.