Reklama
aplikuj.pl

State of Play ujawni gameplay Hogwarts Legacy

hogwarts legacy

W końcu będziemy mieli ponownie okazję przyjrzeć Hogwarts Legacy. Twórcy długo kazali nam czekać na nowe materiały z gry. Kiedy nowy pokaz?

Hogwarts Legacy powraca

Po raz pierwszy o Hogwarts Legacy usłyszeliśmy przed premierą PlayStation 5. Krótki fragment gry wyciekł ze studia zanim jeszcze na rynku były nowe konsole i na wideo słabej jakości mogliśmy oglądać produkcję, która tworzona była już wtedy na nową generację urządzeń do grania.

Czytaj też: Gran Turismo 7 vs Forza Motorsport 7. Stare czasem lepsze

Wyciekł nastąpił w 2018 roku, a na oficjalny zwiastun ujawniający grę przyszło nam czekać do 2020 roku. To właśnie wtedy pokazano nam, co czeka na nas w Hogwarts Legacy.

Dziedzictwo Hogwartu to wciągająca gra akcji RPG z otwartym światem, osadzona w świecie, który po raz pierwszy pojawił się w książkach o Harrym Potterze. Teraz możesz przejąć kontrolę nad akcją i być w centrum własnej przygody w czarodziejskim świecie. Wyrusz w podróż przez znane i nowe lokalizacje, odkrywając fantastyczne bestie, dostosowując swoją postać i wytwarzając mikstury. Opanowuj rzucanie zaklęć, ulepszaj talenty i zostań czarodziejem, jakim chcesz być.

Poznaj Hogwart w XIX wieku. Twoja postać jest uczniem, który posiada klucz do starożytnej tajemnicy grożącej rozerwaniem czarodziejskiego świata. Dostałeś późną akceptację do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie i wkrótce odkrywasz, że nie jesteś zwykłym uczniem: posiadasz niezwykłą zdolność postrzegania i opanowywania starożytnej magii. Tylko ty możesz zdecydować, czy ochronisz ten sekret dla dobra wszystkich, czy też ulegniesz pokusie bardziej złowrogiej magii.

Odkryj atmosferę życia w Hogwarcie, zawierając sojuesze, walcząc z mrocznymi czarodziejami i ostatecznie decydując o losie czarodziejskiego świata. Twoje dziedzictwo jest tym, co z nim zrobisz.

State of Play i gameplay z Hogwarts Legacy

Wkrótce będziemy mieli okazję zobaczyć rozgrywkę z Hogwarts Legacy. Deweloperzy gry ujawnili, że pojawią się na wydarzeniu PlayStation State of Play. Transmisja odbędzie się 17 marca o 22 czasu polskiego.

Czytaj też: Gameplay GTA 5 z PS5! Różnic nie stwierdzono?

Poprzedni zwiastun gry obejrzało 28 milionów graczy, więc zapowiada się ogromna widownia transmisji. Całość ma trwać około 20 minut, z czego 14 będzie rozgrywką z Hogwarts Legacy, które włączone będzie na PlayStation 5. Przypomnijmy – gra nie pojawi się już na PlayStation 4. Pozostały czas streamu zapełnią komentarze deweloperów. Po samej transmisji, na blogu PlayStation, pojawi się wpis z dodatkowymi informacjami na temat gry.