Reklama
aplikuj.pl

Przerażający gameplay Sherlock Holmes The Awakened ujawniony

sherlock holmes the awakend

Deweloperzy Sherlock Holmes The Awakened pracują nad swoim tytułem, w tej samej chwili, kiedy ich kraj jest atakowany. Nowa, ukraińska produkcja powstaje w pełni zdalnie, ale twórcy chcą zachować wysoką jakość poprzednich gier.

Gameplay Sherlock Holmes The Awakened

Rzućcie się w wir obłędnej przygody w stylu opowieści Lovecrafta, odtworzonej w duchu nowoczesnych rozwiązań graficznych oraz elementów rozgrywki. Stańcie się Sherlockiem Holmesem, którego los rzuca w samo serce plugawej mitologii Cthulhu, zmuszając go do zbadania serii tajemniczych zaginięć na terenie Europy oraz Stanów Zjednoczonych.

Czytaj też: Co w DLC do Elden Ring? Gracze przeszkują pliki gry

Crossover, w którym Sherlock Holmes mierzy się z obłędem w wydaniu Lovecrafta, The Awakened to opowieść o serii tajemniczych zaginięć, rzekomo mających związek z mrocznym kultem który oddaje cześć starożytnemu bogowi. Niezależnie od tego, jaki jest ich plan, gracz musi ich zatrzymać… albo ponieść nieopisane konsekwencje swej opieszałości.

Czytaj też: Cena i data premiery PlayStation VR2 oficjalnie ujawniona!

Po raz pierwszy w swoim życiu, Sherlock naprawdę się czegoś boi. Człowiek który kieruje się rozumem i zdrowym rozsądkiem musi stawić czoło istocie zaprzeczającej wszelkim prawom logiki. Odkrycie to całkowicie niszczy znane Sherlockowi ramy rzeczywistości. Pogoń za prawdą prowadzi go na granicę obłędu.

Co wyróżnia Sherlock Holmes The Awakened?

Deweloperzy wymieniają następujące charakterystyczne cechy Sherlock Holmes The Awakened:

  • Odkryj i zbadaj mitologię Cthulhu autorstwa H.P. Lovecrafta i zmierz się z przedwiecznymi monstrami, wykraczającymi poza granice ludzkiego pojmowania
  • Walcz z otaczającym cię obłędem w pogoni za odpowiedziami na pytania, których nie można wyjaśnić w racjonalny sposób.
  • Pozwól wskazówkom poprowadzić cię przez słynną Baker Street w Londynie, przerażający oddział psychiatryczny w Szwajcarii, niebezpieczne bagna Luizjany i inne lokacje
  • Wymyślona na nowo wersja tytułu z 2008, zbudowanego od podstaw w Unreal Engine. The Awakened może pochwalić się nowoczesną grafiką oraz animacjami, rozszerzoną fabułą, wieloma zadaniami pobocznymi oraz nowymi elementami rozgrywki, na przykład mechaniką obłędu.

Sherlock Holmes The Awakened zadebiutuje w 1. kwartale 2023 roku. Tytuł zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series oraz Nintendo Switch.