WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Będziecie obijać demoniczne pyski druidem? W takim razie ten gameplay z Diablo 4 jest dla Was

Moce natury są tym, czym chcesz serwować śmierć i zniszczenie demonicznym zastępom? W takim razie ten gameplay z Diablo 4 powinien Cię zadowolić.

Diablo 4 zostało w końcu zapowiedziane i chociaż nie mamy jeszcze daty premiery, to Blizzard chwali się tą produkcją, jakby miała zadebiutować już za chwilę. Tym razem to Game Informer opublikował stosowny materiał z udziałem postaci Druida.

Na poniższym filmie możemy obejrzeć zmagania trzech Druidów oraz ich wiernych towarzyszy – wilków. Game Informer twierdzi, że zdolność do szybkiej transformacji nadała postaci znacznie większej dynamiki, którą nie burzy już jakakolwiek animacja transformacji.

Ponadto doszukali się również niewielkiej zmiany w działaniu przywołanych towarzyszy wilka. Zwierzęta są po prostu zawsze obecne, gdy umiejętność jest odblokowana, a jej aktywacja działa, jak wskazanie celu.

To jednak nie jedyne materiały od Game Informer. Odpowiedniki tych gameplayów, ale z udziałem Czarodziejki i Barbarzyńcy również się u nich znalazły:

Jeśli temat ciekawi Was jeszcze bardziej, to więcej informacji o Diablo 4 znajdziecie tutaj.

ŹRÓDŁO: PCGamer