Reklama
aplikuj.pl

Gameplay z Dzióry. Gracze Fallout 76 nie do końca zadowoleni

fallout 76

Fallout 76 pozwoli niedługo udać się graczom do Dzióry, czyli The Pitt. Choć aktualizacja gry będzie duża, to jednak nie jest ona dokładnie tym, czego się spodziewano po jej zawartości.

Dzióra w Fallout 76

We wtorek 13 września aktualizacja Dzióra dla Fallouta 76 wprowadzi do gry system wypraw, a wy będziecie mogli po raz pierwszy w historii opuścić Appalachy i wyruszyć na niebezpieczne misje do Dzióry. Lead Level Designer i Senior Quest Designer z zespołu deweloperskiego zaprezentowali nowości w grze i reakcja graczy nie jest idealna.

Czytaj też: REDmod oficjalnie dostępny! Cyberpunk 2077 będzie żył wiecznie

Głównym zarzutem wobec aktualizacji jest to, iż wiele osób zrozumiało, że The Pitt z Fallout 3 powróci w całości i w Fallout 76 dostępnych będzie więcej miejsc do eksploracji. Tak się jednak nie stanie i tytuł zaoferuje po prostu „dungeony” do przechodzenia ze znajomymi.

Co z dniu aktualizacji Fallout 76?

Jeśli szukacie dalszych informacji o aktualizacji Dzióra, mamy dla was przegląd najważniejszych funkcji i ulepszeń, które pojawią się w grze w raz z patchem:

  • Ratownicy wracają! – Nowe pokolenie Ratowników zbiera się i podejmuje szlachetną misję poprzedników. Nowi Ratownicy zajęli kurort w Whitespring i nazywają go teraz „Azylem w Whitespring”. Oprócz wspierania uchodźców i nowoprzybyłych do Appalachów, mają nadzieję użyć niedawno naprawionego latacza i pomóc odległym osadom. Zaliczajcie codzienne zadania dla Ratowników w Azylu w Whitespring, aby naładować baterię ultracytową latacza i poprowadzić wyprawę do pierwszego celu: Dzióry.
  • Ruszajcie na misje – Odpalcie latacza i lećcie do Dzióry wraz z trójką towarzyszy. Tam będziecie mogli zmierzyć się z pełnymi wyzwań, powtarzalnymi misjami: „Unijne Obowiązki” i „Z popiołów w ogień”. Spotkajcie się z lokalnymi przywódcami Unii, Hex i Danilo, i pomóżcie im w walce z żądnymi krwi tyranami – fanatykami-bandytami. Upewnijcie się, że dysponujecie odpowiednią siłą ognia. Ci bandyci łatwo się nie poddadzą i nie są jedynym zagrożeniem czyhającym w mrokach Dzióry.
  • Odbierzcie swoje nagrody – Zaliczając misje dla Unii w Dziórze, otrzymacie pokaźne nagrody za swoje wysiłki. Do zgarnięcia będzie legendarny sprzęt, akcje i obligacje skarbowe, łupy oraz mnóstwo PD. Raz w tygodniu przywódcy drużyn otrzymają nowy plan z puli rzadkich nagród wypraw – będą to między innymi plany modyfikacji sprzętu, nowych obiektów w C.A.M.P., przedmiotów w stylu Dzióry i nie tylko. Wszyscy członkowie drużyny zyskają znaczki w zależności od ich osiągnięć w trakcie misji. Znaczki to nowa waluta w grze, którą możecie zebrać i kupić konkretne przedmioty z puli rzadkich nagród – wystarczy odwiedzić Giuseppe w Azylu w Whitespring.
  • Żegnaj, „Wyspo Grozy”. Witaj, „Miasto Stali!” – Złapcie stopa u Red Rocket i wyruszcie na wycieczkę do Pittsburgha w Pensylwanii, który lśni w całej swojej chwale na zupełnie nowej planszy S.C.O.R.E., zatytułowanej „Miasto Stali”. W trakcie wyprawy w 10 sezonie będziecie mogli awansować i zgarnąć szereg nowych nagród, w tym autotopór i unijny pancerz wspomagany.