Reklama
aplikuj.pl

Gamingowy laptop z ekranem 3D. Oto Predator Helios 300 SpatialLabs od Acer

Gamingowy laptop z ekranem 3D, Predator Helios 300 SpatialLabs od Acer

Ze zwiastowanej rewolucji w kinematografii w kompletną porażkę. Technologia 3D nie wiedzie najlepszego życia zwłaszcza w przypadku telewizorów 3D, ale to nie przeszkodziło Acerowi, aby zaoferować Predator Helios 300 SpatialLabs Edition, czyi gamingowy laptop z ekranem 3D. Nie byle jakie, a takie, które nie wymagają do pełni wrażeń okularów.

Predator Helios 300 SpatialLabs Edition to wyjątkowy gamingowy laptop z ekranem 3D niewymagający okularów

Tym laptopem jest Predator Helios 300 SpatialLabs Edition, na którym (wedle Acera) będzie można grać w ponad 50 współczesnych i klasycznych gier w 3D. Trudno nam określić, jakie wrażenia będzie oferował w praktyce, ale pewne jest, że do tanich ten sprzęt należeć nie będzie. Obecne informacje to potwierdzają, bo wedle nich cena Helios 300 SpatialLabs Edition (dostępność od IV kwartału) będzie zaczynać się od 3400 dolarów, gdy pojawi się w czwartym kwartale.

Czytaj też: Wiadomości Google podpowiedzą co zrobić z otrzymanymi SMS-ami

W tym laptopie znajdą się najnowsze procesory Intel 12. generacji, 32 GB pamięci RAM DDR5 i karta graficzna NVIDIA RTX 3080, a jego waga sięgnie aż 6,6 kg. Nie liczcie oczywiście na to, że zagracie na nim w każdą grę, ciesząc się z efektów 3D, bo lista gier wspierająca tą technologie jest stosownie ograniczona. Acer oparł ją na połączeniu śledzenia ruchów gałek ocznych, renderowania w czasie rzeczywistym oraz stereoskopowego 15,6-calowego ekranu.