Reklama
aplikuj.pl

Oto gamingowy monitor Porsche i AOC

gamingowy monitor Porsche, monitor Porsche, AOC AGON PD27,

W ramach wyjątkowej współpracy firmy motoryzacyjnej i komputerowej powstał gamingowy monitor Porsche i AOC, który będzie dostępny 5 grudnia w cenie 799,99 dolarow.

Monitor Porsche Design AOC AGON PD27

Ten monitor, to Porsche Design AOC AGON PD27, który oferuje 27-calową matrycę QHD (rozdzielczość 2560×1440) o częstotliwości odświeżania rzędu 240 Hz i jasności rzędu 550 nitów. Ważnym elementem tego modelu jest też wysoki poziom zakrzywienia rzędu 1000R, który pozwala użytkownikowi zanurzyć się w grze.

Czytaj też: Ranking smartfonów Q3 2020. Samsung i Apple królują. A może źle patrzymy?
Czytaj też: AMD i Tesla połączą siły? Navi 23 trafi do elektrycznych samochodów?
Czytaj też: Wyciekły zdjęcia Sapphire Radeon RX 6800 XT NITRO+ i Pulse

Porsche Design AOC AGON PD27 może też pochwalić się certyfikatem ESA DisplayHDR 400, zapewniającym żywe, realistyczne kolory i szeroki zakres dynamiczny. Po stronie opóźnień możemy liczyć na 1 ms GtG oraz 0,5 ms MPRT, podczas gdy o brak tearingu na ekranie dba FreeSync Premium Pro AMD.

Konstrukcję monitora podkreśla srebrna podstawka w kształcie klatki bezpieczeństwa samochodu wyścigowego, a na jego tyle znalazł się system oświetlenia. Ramka ze szlifowanego aluminium idealnie komponuje się z kolei świetnie z napisem Porsche Design, a wbudowane 5-watowe głośniki stereo z dźwiękiem DTS powinny zadbać o wrażenia słuchowe.

Czytaj też: PowerColor z kolejnym teaserem Radeon RX 6800 XT Red Devil
Czytaj też: Nowe bloki wodne Alphacool Eisblock Aurora schłodzą całe karty RTX 3000
Czytaj też: Rewolucja aparatów Xiaomi? Nowe obiektywy zapewnią optyczny zoom

Na pokładzie Porsche Design AOC AGON PD27 znalazł się 4-portowy koncentrator USB 3.2, dwa wejścia HDMI 2.0 i dwa wejścia DisplayPort 1.4.