Reklama
aplikuj.pl

Biedronka przedstawia Gang Fajniaków! Ile naklejek musimy zebrać?

biedronka sklep internetowy

Biedronka co jakiś czas wprowadza do swoich sklepów kolekcje maskotek, które można odebrać zbierając naklejki za zakupy. Tym razem jest to Gang Fajniaków! Zobacz jak prezentują się maskotki i ile naklejek trzeba zebrać.

Był już Gang Świeżaków i Gang Słodziaków, a teraz przychodzi czas na Gang Fajniaków. Od dziś, 27 sierpnia, w sklepach sieci Biedronka można znaleźć nowe maskotki. Tym razem odnoszą się one do ekologii i środowiska naturalnego. Kolekcja liczy dziesięć pluszaków i są to: Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropla Kasia, Foka Frania, Drzewo Dobronir, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio, Ważka Wiola i Smog Stefek.

Maskotki mają za zadanie w przystępny sposób pokazać dzieciom jak ważna jest ekologia i jak wspaniałe może być odkrywanie przyrody. Tylko… co w tym zestawie robi maskotka smogu? Chyba, że ma ona za zadanie być tym „złym”. Jednak jeśli Biedronka chce propagować ekologię, to smog powinni sobie darować.

Ile trzeba zebrać naklejek?

Podobnie jak w poprzednich edycjach promocji, żeby zabrać do domu Fajniaka trzeba zebrać 60 naklejek. Jedna naklejka jest przyznawana za każde wydane 50zł w sklepie. Wówczas maskotka jest za darmo. Przy 40 naklejkach zapłacimy za Fajniaka 19,99zł. Oczywiście Biedronka przygotowała szereg promocji, dzięki którym można zebrać więcej naklejek, nawet 5 za zakupy za 50 zł.

Za 15 zebranych naklejek można otrzymać za darmo książkę o przygodach Gangu Fajniaków – „Gang Fajniaków i miasto marzeń”. Regularna cena – 9,99zł. Dla dzieci powstała również aplikacja z grami i quizami dotyczącymi Fajniaków. Można ją za darmo pobrać w Apple App Store i Google Play.

Dodatkową naklejkę zgarniemy za zakupy z kartą Moja Biedronka, za zakup co najmniej jednego warzywa lub owocu, a także za jakiś produkt z oferty specjalnej. Tym razem Biedronka dodała możliwość otrzymania dodatkowych naklejek za zakup produktu, który tworzy wartość dla polskiej gospodarki.

Naklejki można zbierać od 27 sierpnia do 18 listopada 2020. Maskotki odbierzemy do 2 grudnia 2020 roku, chyba że zapasy wyczerpią się wcześniej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News