Reklama

Gazowana aktualizacja Fallout 76, czyli uratowana gra nigdzie się nie wybiera

fallout 76

Fallout 76 może nie zaliczył takiego powrotu jak No Man’s Sky, ale upór deweloperów w doprowadzeniu gry do stanu używalności robi wrażenie. Co nowego w Appalachach?

Nuka-World w Fallout 76

Objazdowy Nuka-World to nazwa lunaparku, który trafi do Fallout 76, a jednocześnie nazwa aktualizacji gry. Nowe atrakcje dla fanów produkcji czekać będą od 6 grudnia. Jeśli chcecie posłuchać szczegółów łatki, to zachęcam do wysłuchania informacji od producentów, z udziałem Lead Designera Dona Etgetona i Senior Quest Designera Carla McKevitta, twórców Fallouta 76. Gospodynią programu jest Fallout 76 Community Manager Devann McCarthy.

Czytaj też: Call of Duty na PlayStation 7. Xbox uspokaja

Szczegóły aktualizacji Fallout 76

Czego spodziewać się w Nuka-World w Fallout 76?

Park rozrywki w grze!

Nuka-World, najwspanialszy park rozrywki na Ziemi (poświęcony Nuka-Coli) wyrusza w drogę 6 grudnia! Ekipa objazdowa rozstawi wesołe miasteczko w okolicy Popieliska w Appalachach. Będziecie tam mogli wziąć udział w trzech nowych wydarzeniach publicznych, walczyć z gigantycznym bossem i oczywiście – rozgrywać lunaparkowe gry z rekordami i nagrodami!

Czytaj też: DLSS 3 w kolejnych grach. Kto następny?

Rewolucja w budowie C.A.M.P. dzięki swobodnej kamerze

Wystarczy nacisnąć jeden przycisk w trybie budowy, aby przełączyć pomiędzy perspektywą postaci a odłączaną swobodną kamerą, która może dowolnie latać nad obszarem budowy, bez irytującej przeszkadzającej grawitacji i zawadzających murów. Budujcie swoje wymarzone C.A.M.P. szybciej, łatwiej i przyjemniej – ze swobodną kamerą!

Nowy przedmiot dla posiadaczy Fallout 1st

Wraz z pojawieniem się aktualizacji Objazdowy Nuka-World, aktywni posiadacze Fallout 1st otrzymają nową funkcję członkowską – zasobnik na amunicję! Zasobnik na amunicję działa podobnie jak pojemnik na złom, który już posiadacie w ramach abonamentu Fallout 1st – oferuje nieograniczoną przestrzeń na składowanie nadwyżki amunicji.