WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gearbox proszę! Tegoroczne PAX East odwiedźcie z Borderlands 3!

Nie wiem, czy śledzicie następce Borderlands: The Pre-Sequel! z 2014 roku, ale jeśli tak, to zapewne nie raz dochodziły do Was informacje na temat prawdopodobnej prezentacji Borderlands 3. Osobiście informowałem w ciągu ostatnich dwóch lat o tym aż cztery razy, kiedy to postawione wysoko w studio Gearbox persony sugerowały rychłą premierę, ale zawsze spełzało to na niczym. No cóż, aż do dziś (pisząc to, przypominam sobie podobne zwroty we wcześniejszych newsach), bo tym razem Borderlands 3 po prostu musi trafić na tegoroczne targi PAX East. 

Czytaj też:  Ten mod łączy Borderlands 2 ze strzelaniem z Superhot

Na ten moment możemy być pewni tego, że znakomita część studia Gearbox pracuje właśnie nad Borderlands 3, który został potwierdzony na targach PAX East w 2016 roku. Teraz z kolei dowiedzieliśmy się, że Gearbox wraz ze swoim wydawcom Take-Two szykuje na tę tegoroczną edycję „coś wielkiego”, a tym „czymś” wręcz musi być właśnie Borderlands 3.

Szansa istnieje też dla Duke Nukem Forever 2, rebootem Battleborn albo nawet nowym IP studia, ale tak jak już wspominałem – tamtejsi deweloperzy mają obecnie skupiać się właśnie na kontynuacji kreskówkowej rozwałki z czarnym humorem w tle. Potwierdził to poniekąd sam wydawca, wspominając w zeszłym roku o dwóch tytułach AAA, które zadebiutują tej jesieni.

Czytaj też: Borderlands 2 VR już dostępne na PlayStation VR – co gra może nam zaoferować?

Źródło: PCGamer