WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Aż pięć GeForce RTX 3060 Ti od Gigabyte

Aż pięć GeForce RTX 3060 Ti od Gigabyte

Firma Gigabyte wcale nie ma zamiaru ułatwić nam życia z wyborem najlepszego wariantu GeForce RTX 3060 Ti, prezentując aż pięć wariantów z udziałem trzech modeli.

GeForce RTX 3060 Ti od Gigabyte

Jak to tradycyjnie bywa, najciekawszym modelem jest ten najdroższy w postaci RTX 3060 AORUS Master. Ten dzierży rozbudowane chłodzenie z trzema 100 mm wentylatorami, 7 ciepłowodami z kompozytu oraz szereg ciekawych dodatków pokroju wyświetlacza LCD, podświetlenia RGB Fusion 2.0 i aż 6 wyjść wideo (3xDP, 3xHDMI). Razem z 4-letnią gwarancją zapewniacie też sobie zegar boost na poziomie 1800 MHz.

Czytaj też: Podsumowanie Spotify 2020. Czego słuchaliście najczęściej?
Czytaj też: Ruszyły testy tajemniczej broni Marynarki Wojennej USA
Czytaj też: Srebrny Samsung Galaxy S21 Plus wygląda świetnie

Niżej w ofercie jest już GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC Pro i jego okrojone wydanie Gaming OC. Porównując go z AORUS Master, to po prostu biedniejszy model bez wyświetlacza, dwóch dodatkowych wyjść HDMI, ale ciągle z trzema wentylatorami, dwoma złączami zasilania (6- i 8-pin) i podświetleniem. Gaming OC Pro zapewnia 1770 MHz zegara Boost.

Czytaj też: PNY również pokazuje karty GeForce RTX 3060 Ti
Czytaj też: Huawei ze Snapdragonem 888? Jeden rabin mówi tak, drugi mówi nie
Czytaj też: Asus prezentuje GeForce RTX 3090 Turbo OC

Na szarym końcu mamy modele Eagle oraz Eagle OC z dwoma wentylatorami i skromnym podświetleniem. Tutaj wystarczy już jedno 8-pinowe złącze zasilania, jako że Eagle OC ma zegar Boost na poziomie 1695 MHz.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News