Reklama
aplikuj.pl

RTX 3070 SUPRIM SE x Godzilla, czyli karta MSI inspirowana popularnym gadem

RTX 3070 SUPRIM SE x Godzilla, karta MSI inspirowana popularnym gadem

Myślicie MSI i co macie przed oczami? Zapewne wizerunek smoka w jego czarno-czerwonym wydaniu, bo nie bez przyczyny firma sygnuje swoje logo smokiem i ma swoją maskotkę Dragon Lucky. Jednak karta MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM SE x Godzilla zapewni firmie mały romans z innym gadem.

Wedle najnowszych informacji MSI wprowadza na rynek swoją najnowszą kartę RTX 3070 w wydaniu Suprim x Godzilla, która bierze na celownik rynek japoński. Nie wiemy, czy firma ma w planach wprowadzenie jej na inne rynki, ale mamy pewność, że to tylko wizualna przeróbka względem RTX 3070 Suprim SE z rdzeniem graficznym LHR (Lite Hash Rate).

Czytaj też: Test Krux Crato RGB. Szukacie taniej klawiatury mechanicznej?

RTX 3070 SUPRIM SE x Godzilla, to wizualna przeróbka znanego nam modelu

Tak więc, w pełni niereferencyjny MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM SE posiada znany zegar boost na poziomie 1785 MHz w ramach trybu Extreme Performance w aplikacji Dragon Center. Ten podbija podstawowy poziom taktowania z 1770 MHz. Ta karta wymaga dwóch złączy 8 pin do zasilania, a jej TDP wynosi 240 W.

Czytaj też: DLSS w Rust, a Escape From Tarkov z Reflex. NVIDIA wspiera gry coraz szerzej

Wizualnie MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM SE ewidentnie zachęca, bo porzuca charakterystyczne dla Suprim SE barwy na rzecz charakterystycznego odcienia czerwieni w połączeniu z czernią. Barwa ta znalazła się na szczotkowanym panelu aluminiowym na tyle w towarzystwie wizerunku Godzilli oraz logo MSI oraz w centrum chłodzenia. Podoba się?