WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Najciekawszy RTX 3090. EVGA ujawniła zabójczo drogą wersję KINGPIN HYBRID

Najciekawszy RTX 3090. EVGA ujawniła zabójczo drogą wersję KINGPIN HYBRID

GeForce RTX 3090 KINGPIN HYBRID od EVGA jest jedną z tych kart, które chce się poznać w szczegółach za wszelką cenę, ale zapłacić już za nią wymaganą kwotę, przychodzi za ciężko. To bez wątpienia jeden z najciekawszych obecnie RTX 3090.

GeForce RTX 3090 KINGPIN HYBRID królem wśród kart

Chociaż powiedzenie dotyczące oceniania książek po okładce ma w sobie wiele prawdy, to w tym przypadku wystarczy tylko spojrzeć na cenę wydania KINGPIN HYBRID tej obecnie najwydajniejszej karty graficznej, żeby pojąć, że coś tu jest na rzeczy. Model ten od EVGA kosztuje bowiem 1/3 więcej, niż podstawowe, sięgając aż 2000$, czyli po dodaniu podatku zapewne dobre 10000 zł.

Czytaj też: Intel wypuszcza NUC M15 Laptop Kit
Czytaj też: McLaren Senna GTR LEGO Technic nowym zestawem LEGO
Czytaj też: Samsung ma zniżkę na soundbar. Tylko kupcie dobry model TV

EVGA GeForce RTX 3090 KINGPIN Hybrid to również jedna z najszybszych kart graficznych na rynku (posiada taktowanie boost na poziomie 1920 MHz). Jest wyposażona w unikalne funkcje, takie jak 360 mm radiator chłodzenia wodnego, pojedynczy wentylator na swojej obudowie i wyświetlacz monitorujący OLED z rozdzielczością 176×48 pikseli.

Jako karta dla nielicznych, RTX 3090 KINGPIN HYBRID ze swoim ekstremalnym przetaktowaniem musi pracować z masywną 23-fazową sekcją zasilania oraz 12-warstwowym laminatem.

Czytaj też: Gigabyte BRIX S zasilane przez Ryzeny 4000U
Czytaj też: Alpahcool wypuszcza blok Eisblock Aurora Acryl GPX-A na Radeony RX 6800 i XT
Czytaj też: Premiera PlayStation 5 w Warszawie – fantastyczny pokaz multimedialny

Co ciekawe, ten model jest wyposażony w trzy ustawienia BIOS – normalne, OC i LN2. Te ostatnie jest oczywiście wyjątkowe, jako że wspiera zabawę z ciekłym azotem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News