WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Premiera PlayStation 5 w Warszawie – fantastyczny pokaz multimedialny

Premiera PlayStation 5 w Warszawie – fantastyczny pokaz multimedialny

Z okazji premiery PlayStation 5 Sony Interactive Entertainment Polska zorganizowało w Warszawie fantastyczny pokaz multimedialny, a to tylko część międzynarodowej promocji.

Premiera PlayStation 5 rozświetliła Widok Towers

W Warszawie odbył się unikatowy i zapierający dech pokaz multimedialny, który miał uświetnić polską premierę konsoli PlayStation 5. Sony Interactive Entertainment Polska rozświetliło budynek Widok Towers.

Czytaj też: Najgorsze hasła 2020 roku – nimi nie zabezpieczycie niczego
Czytaj też: Opera dodaje funkcję odtwarzacza – jest tam Spotify i Apple Music
Czytaj też:Na Allegro kupimy usługi medyczne. O co chodzi?

Warszawskie wydarzenie, to część międzynarodowego projektu Sony Interactive Entertainment świętującego początek nowej ery gier, poprzez rozświetlanie charakterystycznych budynków w dobrze znanych miejscach z 25 regionów na całym świecie. Na całość wizualizacji składają się różnorodne grafiki związane z konsolą PS5, kontrolerem bezprzewodowym DualSense i samą marką PlayStation.

Miasta takie jak Tokio, Nowy Jork, Auckland, Toronto, Seul i Meksyk już są ozdobione, a właśnie w tym gronie pojawiła się Warszawa.

Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć pokazu, to nic straconego. Spektakl można obejrzeć za pośrednictwem Facebooka na stronie PlayStation Polska.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News