WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ghost Recon: Future Soldier powróci w łatce do Ghost Recon: Wildlands

W łatce do Ghost Recon: Wildlands powróci dawna ekipa! Gotowi na przybycie oddziału z Ghost Recon: Future Soldier?

Ubisoft niedawno zapowiedział kolejny rok wsparcia dla Ghost Recon: Wildlands. Dziś dowiedzieliśmy się, co nas czeka. Powrócą żołnierze z Ghost Recon: Future Soldier! W nowej linii fabularnej Scott Mitchell prosi Nomada i jego drużynę o pomoc Johnowi Kozakowi, najmłodszemu Duchowi w historii, w zbadaniu związku pomiędzy kartelem Santa Blanca a zagrożeniem dotyczącym broni atomowej.

Po zakończeniu misji gracze otrzymają dostęp do prototypu słynnego urządzenia maskującego. Każdy gracz, który ukończy tę misję, otrzyma Kamuflaż optyczny. Podczas korzystania z niego postać będzie trudniejsza do wykrycia.

Ubisoft przygotował wprowadzenie do kampanii Future Soldier w postaci zwiastuna. Z poniższego nagrania dowiecie się również o innych usprawnieniach gry.

Ubisoft już teraz zapowiedział, że „3. operacja specjalna” to nie koniec usprawniania ich produkcji. Nadchodząca aktualizacja będzie dostępna na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Jej wielkość to 18,1 GB na Uplay, 5,8 GB na platformie Steam oraz do 18 GB na konsolach, w zależności od posiadanej wersji.

Czytaj też: Nowe informacje o The Outer Worlds – każda z nich sprawi, że zakochacie się w grze jeszcze bardziej!

Źródło: ghost-recon.ubisoft.com