Reklama
aplikuj.pl

Ghostwire: Tokyo – ekskluzywna gra PlayStation od Xboxa

ghostwire tokyo

W końcu twórcy Ghostwire: Tokyo postanowili opowiedzieć więcej o swojej grze. Produkcja jest już ciekawa ze względu na to, kto ją tworzy.

Ghostwire: Tokyo od Microsoftu dla Sony

Przejęcia w branży gier w ostatnich miesiącach przybierają na sile. Kiedy myśleliśmy, że nic większego, niż Microsoft przejmujący Zenimax (Bethesda) się nie stanie, okazało się, że jeszcze ekipa Phila Spencera przejęła Activision-Blizzard, Sony wykupiło Insomniac Games oraz Bungie.

Czytaj też: GeForce Now ma dwa lata i dodaje Dying Light 2 oraz inne gry

To jednak przejęcie Zenimax przez Microsoft jest ciekawe, ponieważ Bethesda wchodząca w skład Zenimax tworzy grę ekskluzywną dla PlayStation! Umowa na temat produkcji została zawarta na długo przed przejęciem i zostanie dotrzymana, ale nie zmienia to faktu, że dziś to studio Xboxa tworzy tytuł ekskluzywny dla Sony i ich PlayStation 5.

Czym będzie Ghostwire: Tokyo?

Tokio zostaje opanowane przez śmiertelne siły nadprzyrodzone w wyniku działania niebezpiecznego okultysty, a populacja miasta znika w mgnieniu oka.

Sprzymierz się z potężną spektralną istotą w dążeniu do zemsty i opanuj potężny arsenał umiejętności, aby odkryć mroczną prawdę stojącą za zniknięciem oraz zmierzyć się z nieznanym w Ghostwire: Tokyo.

Poznaj wyjątkowy obraz Tokio wypaczony obecnością sił nadnaturalnych. Od ultranowoczesnego pejzażu po tradycyjne świątynie i wąskie uliczki – odkryj zniewalająco piękne miasto pełne Yokai, czyli mściwych duchów grasujących po ulicach. Odkryj kultowe zabytki, takie jak Shibuya Crossing i Tokyo Tower, które zostały zamrożone w czasie, gdy populacja miasta zniknęła, oraz udaj się do surrealistycznego, podziemnego świata w celu uratowania swojej rodziny.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 na Steam Deck działa lepiej niż na poprzedniej generacji

Sony przedstawiło również szczegóły dotyczące tego, co udało się osiągnąć dzięki możliwościom PS5. Tytuł debiutuje tylko na tej konsoli i nie będzie ograniczany PS4.

  • Oszałamiająca grafika: Dzięki ray tracingowi i HDR potężna i szybka konsola PlayStation 5 pozwala Ci odkryć niepowtarzalną wizję Tokio wypaczonego nadprzyrodzoną obecnością, stworzoną przez Tango Gameworks.
  • Szybkie wczytywanie: Ruszaj do akcji z niemal błyskawicznym wczytywaniem etapów i przemierzaj nawiedzone ulice Tokio bez przerw na doczytywanie dzięki ultraszybkiemu dyskowi SSD konsoli PlayStation 5.
  • Adaptacyjne efekty „Trigger”: Czy to walcząc bronią konwencjonalną czy mocami nadprzyrodzonymi, adaptacyjne efekty „Trigger” pozwalają Ci znaleźć się w samym środku akcji.
  • Wrażenia dotykowe: Poczuj moc zdolności nadprzyrodzonych dzięki niepowtarzalnym wrażeniom dotykowym dla każdej zdolności i czynności postaci w Ghostwire: Tokyo.
  • Technologia dźwięku 3D Tempest na zgodnych słuchawkach: Złowrogi chichot tuż za Tobą. Odległe szczekanie psa. Dźwięk 3D konsoli PS5 pozwoli Ci zanurzyć się w upiornych uliczkach tej niepowtarzalnej wersji Tokio.