Reklama
aplikuj.pl

Ghostwire Tokyo z masą darmowej zawartości

ghostwire tokyo

Autorzy Hi-Fi Rush wrócili do swojej poprzedniej gry i jak się okazuje, przygotowali dla niej największą aktualizację od czas premiery. W Ghostwire Tokyo czekać będzie masa nowej zawartości!

Ghostwire Tokyo na Xbox

Przygotujcie się na więcej Ghostwire Tokyo, gdy 12 kwietnia do wszystkich graczy trafi darmowa aktualizacja Pajęcza Nić na platformach PC, PlayStation 5, a także po raz pierwszy – Xbox! 12 kwietnia gra Ghostwire Tokyo pojawi się wraz z aktualizacją Pajęcza Nić na konsolach Xbox Series X|S z usługą Xbox Game Pass oraz na komputerach PC z Windows 10/11 z usługą PC Game Pass.

Czytaj też: Szok! System Shock w końcu z datą premiery!

Aktualizacja Pajęcza Nić wprowadza wiele nowości do podstawowej wersji gry, takich jak dodatkowe obszary do odkrycia, nowe przerywniki fabularne czy usprawnienia mechanizmów rozgrywki, a także zupełnie nowy tryb o nazwie „Pajęcza nić”!

Ogromna aktualizacja Ghostwire Tokyo

Podejmijcie zupełnie nowy rodzaj wyzwania w „Pajęczej nici” – nowym trybie oddzielonym od głównej gry i wybieranym z menu głównego. Gracze muszą przejść 30-etapów wybieranych z ponad 130 ręcznie stworzonych poziomów, mając jeden prosty cel: dotrzeć do końca. Nie będzie to łatwe, ale przechodzenie poziomów i pokonywanie wyzwań pomoże Wam w zdobyciu kluczowych ulepszeń, aby zwiększyć swoją siłę. Pamiętajcie jednak! Jeśli zginiecie w trakcie rozgrywki, zaczniecie wszystko od początku, choć zachowacie część swoich ulepszeń.

Czytaj też: Rozgrywka z Atlas Fallen może Wam umknąć, ale wygląda ładnie

Aktualizacja Pajęcza Nić gry Ghostwire Tokyo dodaje nowe lokacje do odwiedzenia na nawiedzonych przez duchy ulicach Tokio, w tym upiorną szkołę podstawową – w jej klasach dzieje się coś złowieszczego, ale ci, którzy naprawdę nie lubią strasznych gier, mogą skorzystać z nowego ustawienia o nazwie „Zmniejszone efekty grozy” zastępującego niektóre nadprzyrodzone efekty uroczymi naklejkami „SHIIBUYA HACHI”! Oprócz nowych misji aktualizacja zawiera rozszerzone fabularne przerywniki, oferując graczom więcej interakcji między postaciami i możliwość jeszcze lepszego poznania fabuły w trakcie podróży Akito i KK, której celem jest powstrzymanie groźnego Hannyi.

Aby powstrzymać zderzenie świata żywych z nadprzyrodzonym, gracze będą musieli stawić czoła złowrogim, nieziemskim Przybyszom, którzy przenikają na ulice Tokio. Dzięki aktualizacji Pajęcza Nić gry Ghostwire Tokyo arsenał Akito został wzbogacony o nowe umiejętności bojowe, takie jak kontratak wykonywany po udanym bloku, szybki unik, który pozwala unikać ataków wroga, oraz nawała żywiołów, czyli ewolucja techniki eterycznego tkania pozwalająca wzmocnić uderzenie dłonią i zmienić je w żywiołowy atak wręcz! Gracze mogą również skorzystać z nowych talizmanów poderwania i duchowej studni pozwalających im na tworzenie wznoszącego prądu powietrza, aby dotrzeć w wysoko położone miejsca, lub źródła uzupełniającego rezerwy eteru, gdy zabraknie im amunicji. Wszystkie te narzędzia przydadzą się, ponieważ do Tokio zawitały nowe zagrożenia.