Kosztujące krocie głośniki Devialet Phantom I na 2021 rok

głośniki Devialet Phantom I na 2021 rok, głośniki Devialet Phantom I

Francuska firma Devialet postanowiła ulepszyć swoje kompaktowe flagowe kolumny i tak powstały głośniki Devialet Phantom I na 2021 rok.

Głośniki Devialet Phantom I na 2021 rok

Nowe głośniki Phantom nadal opierają się na technologii Analog Digital Hybrid, która łączy architekturę wzmocnienia klasy A (analogowej) z klasą D (cyfrową), zapewniając najlepsze wrażenia słuchowe z obu światów. Całość dopełnia też technologia Speaker Active Matching, czy Heart Bass Implosion, które zapewniają kolejno optymalną harmonię wzmacniacza i głośników oraz znacząco ulepszają brzmienie tonów niskich.

Czytaj też: Głośniki Bugatti Royale, czyli luksus wjeżdża do domów
Czytaj też: Podświetlane głośniki Genesis Helium 300BT już dostępne
Czytaj też: Inteligentne głośniki – zbędny gadżet? Dane mówią co innego

Devialet Phantom I na 2021 rok zyskały matowe wykończenie w kolorze czarnym lub białym z panelami bocznymi dostępnymi w kolorze czarnym, ciemnego/jasnego chromu lub 22-karatowego złota. Muzyka może być przesyłana bezprzewodowo przez Bluetooth i jest teraz kompatybilna z AirPlay 2 i UPnP, a także obsługuje Spotify Connect.

Oczywiście chętni mogą sięgnąć po dwa lub więcej głośników, aby zapewnić sobie bogatsze wrażenia słuchowe. Mowa dokładnie o modelu Phantom I 103 dB i Phantom I 108 dB. Ten pierwszy jest wyposażony w aluminiową membranę wysokotonowy, przetwornik średniotonowy i przetworniki basowe, ale ten pierwszy generuje 500 W RMS w paśmie od 16 Hz do 25 kHz i może pochwalić się poziomem ciśnienia akustycznego 103 dB SPL.

Czytaj też: Samsung może pracować nad drugim inteligentnym głośnikiem
Czytaj też: Xiaomi pracuje nad inteligentnym głośnikiem z ekranem dotykowym
Czytaj też:
Walentynkowa promocja z Huawei – dużo promocji na sprzęt i nie tylko

Z kolei Phantom I 108 dB, droższy o całe 1000 dolarów (kosztuje 3200$) dzierży już tytanowy głośnik wysokotonowy, aluminiowy przetwornik średniotonowy i aluminiowy przetwornik basowy. Dodatkowo podnosi moc do 1100 W RMS i 108 dB SPL w nieco szerszym paśmie od 14 Hz do 27 kHz.