Reklama

Glovo dostarczy jedzenie z McDonald’s w 11 nowych miastach

dostawa McDonald's, zamówienie McDonald's, jedzenie z dostawą McDonald's

Glovo cały czas prężnie rozwija się na terenie polski. Teraz dostarczy ono jedzenie z McDonald’s w 11 nowych miastach.

Z nowej opcji dostawy do domu skorzystają mieszkańcy: Warszawy, Krakowa, Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Wrocławia, Lublina, Rzeszowa, Białegostoku, Katowic i Olsztyna. Będą oni mogli zamówić jedzenie aż ze 120 restauracji McDonald’s.

Carlos Silván, Head of Expansion w Glovo, mówi:

Wraz z McDonald’s stanęliśmy na wysokości zadania. W bardzo krótkim okresie czasu udało nam się uruchomić usługę w 11 miastach. W obecnej sytuacji nie ma możliwości jedzenia w restauracji, dlatego coraz więcej Polaków decyduje się zamówić jedzenie na dowóz, by w ogóle nie wychodzić z domu. Cieszymy się, że możemy spełniać potrzeby naszych klientów i pomóc im w tym trudnym czasie, a jednocześnie cały czas dbać o ich bezpieczeństwo. Glovo w tym celu wprowadziło między innymi dostawy „bezkontaktowe”, dzięki czemu zamawiający może odebrać przesyłkę spod drzwi bez kontaktu z kurierem.

Aplikacja zrezygnowała już z konieczności pozostawiania podpisu klienta po dostarczeniu jedzenia. Kurierzy stosują też na co dzień szereg specjalnych środków ostrożności, w tym dezynfekcję toreb, unikanie dotykania uchwytów toreb czy trzymanie ich za boki podczas przenoszenia,.

Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. relacji korporacyjnych McDonald’s Polska, komentuje:

Dzięki poszerzeniu usługi Glovo, produkty McDonald’s mogą w bezpieczny sposób trafić do naszych gości, którzy obecnie pozostają w domach.

Czytaj też: Samsung wspomaga ratowników medycznych pralkami i suszarkami