Reklama
aplikuj.pl

Ile zajmie przejście God of War Ragnarok? Znamy długość gry

god of war ragnarok

Zastanawiacie się, ile czasu zajmie Wam zaliczenie najnowszej historii Kratosa? Informatorzy podali dokładny czas potrzebny na przejście God of War Ragnarok.

Kratos powraca w God of War Ragnarok

Co nas czeka w God of War Ragnarok? Sony wie, że niektórzy gracze mogli już zapomnieć historię z pierwszej gry i dlatego przygotowano specjalny materiał, który w szczegółach opisuje przygodę, która poznaliśmy na PlayStation 4. Poniżej zamieszczamy wspomniane streszczenie wideo.

Czytaj też: Horizon Zero Dawn Remake! Szaleństwo czy nowy pomysł na biznes?

Santa Monica Studio przedstawia kontynuację chwalonej przez krytyków gry God of War z 2018 r. Fimbulvinter na dobre zagościł w nordyckich krainach. Poszukując odpowiedzi, Kratos i Atreus muszą odwiedzić każdy z dziewięciu światów. W tym samym czasie siły Asgardu przygotowują się do bitwy, po której ma nadejść zmierzch bogów. W trakcie podróży ojcu i synowi przyjdzie przemierzać zapierające dech w piersiach krajobrazy znane z kart mitów i stawiać czoła przerażającym wrogom, takim jak skandynawscy bogowie i potwory. Groźba ragnaröku jest coraz bliżej. Kratos i Atreus muszą dokonać wyboru pomiędzy własnym bezpieczeństwem a dobrem światów.

Premiera God of War Ragnarok odbędzie się 9 listopada 2022 roku. Tytuł dostępny będzie na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Jak długie będzie God of War Rangarok?

Informatorzy podzielili się szczegółami dotyczącymi czasu trwania God of War Rangarok. Jak się okazuje, tytuł zajmie nam około 40 godzin na przejście całości. Ile trwać będzie główny wątek fabularny? Tutaj możemy liczyć na aż 20 godzin przygody.

Czytaj też: Dead Space Remake z dodatkowymi misjami!

Chcecie więcej szczegółów? Oto one! Z dwudziestu godzin, które zajmie główny wątek fabularny God of War Rangarok, 3 i pół godziny będą zajmowały scenki przerywnikowe. Pozostały czas to oczywiście rozgrywka. Co z pozostałymi dwudziestoma godzinami? Tyle zajmie nam ukończenie wszystkich zadań pobocznych. W nich scenki przerywnikowe zajmą godzinę.

To wszystko oznacza, że God of War Rangarok będzie oferowało podobny czas rozgrywki co God of War z 2018, jeśli chodzi o główny wątek fabularny. Zadania poboczne powinny jednak zająć prawie dziesięć godzin więcej.