Reklama
aplikuj.pl

Horizon Zero Dawn Remake! Szaleństwo czy nowy pomysł na biznes?

horizon zero dawn remake

W branży growej są czasem takie tematy, których bym nawet nie wymyślił. Pomyślelibyście, że powstanie Horizon Zero Dawn Remake? Okazuje się, że prace już trwają i jakby się zastanowić – to nie jest takie głupie!

Horizon Zero Dawn Remake w produkcji

PlayStation 4 było moją pierwszą konsolą od dłuższego czasu. Wcześniej ogrywałem tytuły na PC i moja kupka wstydu produkcji do nadrobienia była spora. Na PlayStation 4 kupowałem jednak tytuły tylko już w zremasterowanej wersji, nie próbując ich nawet dostać w oryginalnych, tańszych wydaniach, na PC. Odnawianie gier zdaje się mieć zawsze sens, ponieważ klienci się znajdą.

Czytaj też: Mod Fallout London zaintrygował Bethesdę

Nie powinno zatem aż tak dziwić, że według przecieków, gra z PlayStation 4, Horizon Zero Dawn, otrzyma ulepszoną wersję na PlayStation 5. Tymczasem, przyznacie, dziwi to bardzo! Taka gra nie potrzebuje odnowienia! Cóż, to złudne wrażenie, ponieważ wystarczy zobaczyć różnice pomiędzy Zero Dawn a Forbidden West, aby zrozumieć, że jest co ulepszać!

Według informacji z różnych źródeł, nad ulepszoną wersją Horizon Zero Dawn pracują oryginalni twórcy. Zmiany, które zostaną wprowadzone to ulepszone oświetlenie, lepsze tekstury, poprawione animacje, nowe modele postaci oraz opcje dostępności z Forbidden West.

Weź udział w legendarnej misji Aloy i odkryj tajemnice przyszłości Ziemi rządzonej przez maszyny. Wykorzystuj niszczycielskie ataki przeciwko swoim ofiarom i zwiedzaj majestatyczny otwarty świat w nagradzanej grze RPG akcji!

Po wygnaniu z plemienia młoda łowczyni stara się odkryć swoją przeszłość i przeznaczenie, a także zatrzymać śmiertelne zagrożenie dla przyszłości.

Korzystaj z niszczycielskich ataków taktycznych przeciwko niezwykłym maszynom i innym plemionom w trakcie podróży przez otwarty świat pełen dzikich zwierząt i niebezpieczeństw.

Opis Horizon Zero Dawn

Praca nad takim odnowieniem pierwszej gry zdaje się mieć również sens od strony biznesowej. Poprawienie wymienionych elementów we własnym studiu nie będzie dużym wydatkiem, a pracownicy zawsze będą mieli projekty, przy których mogą się udzielać. Zysk ze sprzedaży tak tanio ulepszonej gry może nas zaskoczyć! Czyżby nowy kierunek w branży?

Horizon Multiplayer!

To jednak nie wszystko co powstaje w Guerilla Games! Oczywiście, wiemy oficjalnie o Horizon VR, ale jest coś jeszcze.

Czytaj też: Darmowy skin Kiriko w Overwatch 2! Jak go zdobyć?

Z przecieków dowiedzieliśmy się również, że trwają prace nad sieciową odsłoną Horizon. Tytuł ma trafić na PlayStation 5 oraz komputery PC i zaoferować jakąś formę rozgrywki kooperacyjnej. Potwierdza się zatem, że Sony na tej generacji będzie również próbowało swoich sił w grach multiplayer. Kupno Bungie; samodzielne, sieciowe The Last of Us – będzie w co grać!