Reklama
aplikuj.pl

GodFall z PlayStation 5 wygląda bosko. Nowe fragmenty z gry!

godfall, ps5, playstation 5

Wyciekł fragment GodFall. Tym razem możemy zobaczyć jak wygląda walka w grze.

Możecie się zdziwić, ale takie Destiny 2 przeszedłem dla fabuły. Zawsze marzyła mi się gra, w której ogrywam sobie historię przedstawioną przez twórców, a gdzieś tam obok biegają sobie inni gracze. Takie single-player z elementami gry MMO. Czyli takie MMO, powiecie. No, żeby nie miało tylko drewnianego modelu walki i historii z zadaniami typu „przynieść dziesięć łap wilka.”

Destiny 2 właśnie mi to dało i teraz po cichu liczę, że GodFall będzie kolejnym takim tytułem. Produkcja, która zmierza na PC oraz PlayStation 5 co jakiś czas przecieka. Tym razem ktoś wrzucił na Reddita fragment nieopublikowanego zwiastunu. Rzućcie okiem!

Skąd ta osoba posiada zwiastun? Tego nie zdradza, ale być może są to tak naprawdę sami twórcy GodFall, którzy pod przykrywką wycieku, sprawdzają czy idą z grą w dobrym kierunku. Przecież jak się nie spodoba, to można zawsze wydać oświadczenie, w którym opowiada się o zmianach, które nastąpiły od czasu nagrania tego materiału.

Fragment zwiastuna wygląda jednak jak dla mnie bardzo w porządku. Tytuł może pochwalić się rewelacyjną oprawą graficzną (czyżby taka świetna jakość była standardem na next-genach?), a model walki również zdaje się być odpowiednio ciężki. Trzymam kciuki, żeby nie skończyło się drugim Anthem.