Reklama
aplikuj.pl

Gorąca promocja Plush – 200 GB internetu w świetnej cenie!

Gorąca promocja Plush - 200 GB internetu w świetnej cenie!

Lato zaczęło się na dobre, więc by korzystać z pogody i nie martwić się szybką utratą transferu Plush przygotował świetną promocję. Do zgarnięcia jest ponad 200 GB za jedyne 20 zł.

Plush na lato oferuje nam ponad 200 GB internetu za 20 zł

By podczas wakacyjnych wojaży, wylegiwania się na plaży czy w ogrodzie nie zabrakło nam internetu Plus przygotował świetną ofertę. Obowiązuje ona w taryfach Nowy Plush, Plush na kartę i Plush bez limitu i jest ważna do 30 września 2021 roku. jest to idealna opcja dla każdego, kto nie ma zamiaru rezygnować z obejrzenia nowego sezonu serialu czy kolejnego meczu niezależnie od tego, gdzie się właśnie znajduje.

Czytaj też: TikTok pozwoli twórcom dodawać miniaplikacje do filmów

Dla swoich klientów Plush przygotował solidny zastrzyk gigabajtów i to za jedyne 20 zł. Co istotne, wszystkich 201 GB nie dostajemy od razu po płatności. Zostały one rozłożone na trzy comiesięczne pakiety. Każdy liczy dokładnie 67 GB i ważny jest przez trzydzieści dni na terenie Polski. Po upływie tego czasu otrzymujemy kolejną paczkę internetu.

By skorzystać z wakacyjnej promocji należy ją aktywować na dwa sposoby. Albo przez aplikację mobilną Plush Online, albo wpisując kod *136*11*9210. Koszt całości to 20 zł, a promocja obowiązuje do 30 września tego roku.