Reklama
aplikuj.pl

Gotham Knights i Forspoken opóźnione, a Final Fantasy Origin wycieka

gotham knights

Pojawiły się nowe informacje na temat premier kilku produkcji. Nie każda z gier trafi do nas w wyznaczonym terminie, ale za to jedna otrzyma dodatkowe, niespodziewane demo.

Cisza przed burzą?

Zazwyczaj na kilka dni przed dużymi ogłoszeniami dotyczących gier, następuje cisza w wiadomościach od deweloperów. Już od tygodnia nie pojawia się tyle informacje, ile zazwyczaj, co zwiastuje zwykle to samo – zbliża się jakieś wydarzenie, na którym nasz głód informacyjny zostanie zaspokojony na długo.

To właśnie dzisiaj o godzinie 23:00 odbędzie się PlayStation State of Play, na którym ma pojawić się sporo informacji na temat nowych gier. Sony już teraz ogłosiło żeby nie spodziewać się żadnych wieści na temat PlayStation VR2 czy gier na ten sprzęt, ale za to nastawić się na ogłoszenia od japońskich wydawców z kilkoma newsami od zachodnich deweloperów.

Gotham Knights i Forspoken nie czekają

Wiadomo już jednak, że nie dowiemy się raczej niczego nowego na temat Forspoken i Gotham Knights. Obie gry otrzymały nowe daty premier. Przygody w Gotham rozpoczniemy dopiero 25 października 2022, a Forspoken przygotowywane jest na 11 październik 2022.

Czytaj też: Next-gen patch do Dying Light to mieszane wrażenia

W przypadku Luminous Productions i ich Forspoken dowiedzieliśmy się, że deweloperzy chcą stworzyć grę, która podbije rynki na całym świecie i marka zostanie z nami na dłużej. Dodatkowy czas zostanie zatem poświęcony na poprawienie w grze czego się tylko da.

Czytaj też: Przyszłość Warcraft. Co nowego w WoWie, Hearthstone oraz… mobilnym Warcraft!

Wygląda jednak na to, że znamy jedną z niespodzianek szykowanych na dzisiejszych wieczór z PlayStation State of Play. W PlayStation Store pojawiło się bowiem ukryte demo Stranger of Paradise Final Fantasy Origin.

Zapewne dzisiaj demo zostanie ogłoszone i wkrótce będziemy mogli pobrać testową, ważącą prawie 38 Gb grę. Zdaje się, że w związku z taką promocją Stranger of Paradise Final Fantasy Origin, raczej nie powinniśmy się nastawiać na informacje dotyczące Final Fantasy XVI.