Reklama
aplikuj.pl

Gotham Knights jednak z kooperacją dla czterech graczy?

gotham knights

Gotham Knights wkrótce powróci do świadomości graczy. Zdaje się, że deweloperzy nie zmarnowali wielu miesięcy, które otrzymali, aby dopracować produkcję. Coś wskazuje na coop dla czterech graczy!

Czekając na Gotham Knights

Gotham Knights miało zadebiutować jeszcze w 2021 roku. Jak wszyscy wiemy – dziś data premiery wyznaczona jest na 25 października 2022. Opóźnienia covidowe sprawiły, że na grę musimy się naczekać, a i możliwe, że w Warner Bros. Interactive Entertainment dużo się dzieje, ponieważ krążą plotki o sprzedaniu gier Warner Bros innym firmom.

Czytaj też: Darmowe ulepszenie Dying Light do edycji rozszerzonej nie wszystkim się podoba

Na Gotham Knights czekamy już tyle, że gdy tytuł ogłaszano 22 sierpnia 2020 nie interesowałem się jeszcze powieściami graficznymi, a dziś komiksowe uniwersa są przeze mnie lepiej rozumiane. Z aktualną wiedzą na grę czekam jeszcze bardziej i nie mogę się doczekać wcielenia się w Red Hooda. Na marginesie – jeśli chcecie poczytać zamknięte historie bohaterów DC to polecam serię DC Black Label wydawaną u nas przez Egmont. Niekanoniczne wydarzenia pozwalają twórcom na bawienie się uniwersum i są dość łatwym punktem wejścia i poznania wielu postaci. Szczególnie sprawdźcie „Batman – Biały Rycerz” od Seana Murphyego i Matta Hollingswortha.

O czym ma opowiedzieć historia Rycerzy Gotham? Oficjalny opis Gothman głosi:

Batman nie żyje. Nowe i niezwykle agresywne przestępcze podziemie zalewa ulice Gotham. Teraz to do Batrodziny, Batgirl, Nightwinga, Red Hooda oraz Robina, należy ochrona Gotham. Zapewnij mieszkańcom miasta poczucie bezpieczeństwa, zdyscyplinuj siły policji i zasiej strach w szeregach kryminalistów. Zarówno rozwiązując zagadki łączące ze sobą mroczne rozdziały historii miasta, jak i walcząc z najgroźniejszymi złoczyńcami w epickich pojedynkach, musisz stać się nowym Mrocznym Rycerzem i uratować ulice Gotham przed upadkiem w otchłanie chaosu.

Rycerze Gotham to fabularna gra akcji z otwartym światem osadzona w najbardziej jak dotąd dynamicznym i interaktywnym Gotham. W pojedynkę lub razem z innym bohaterem patroluj pięć różnych dzielnic Gotham, miażdżąc wszelkie oznaki kryminalnych aktywności, gdy tylko je zobaczysz.

Kooperacja Gotham Knights rozbudowana?

Deweloperzy mieli i jeszcze mają kilka dodatkowych miesięcy pracy nad grą. Nie dziwnego zatem będzie jeśli okaże się, że rozgrywka z Gotham Knights, którą widzieliśmy rok temu dziś prezentuje się zupełnie inaczej.

Czytaj też: Need for Speed Underground 2 Remake i inne niesamowite projekty na Unreal Engine

Potwierdzenie takich przypuszczeń może zdradzać sklep PlayStation Store. Domyślnie gra reklamowana była słowami o kooperacji dla dwóch osób, a sklep Sony głosił „Obsługuje do 2 graczy online z subskrypcją PS Plus”. Teraz za to mamy notkę o „Obsługuje do 4 graczy online z subskrypcją PS Plus”.