Reklama
aplikuj.pl

Gotham Knights na PS4 i XONE porzucone!

gotham knights

Otrzymaliśmy nowe, oficjalne informacje na temat Gotham Knights. Deweloperzy gry zaprezentowali rozgrywkę dwoma postaciami oraz ujawnili, na czym nie zagramy.

Gotham Knights nie na sprzętach z 2013 roku

W końcu! W końcu deweloperzy porzucają stare konsole i skupiają się tylko na nowych urządzeniach. Najwidoczniej na rynku jest już tyle konsol PlayStation 5 i Xbox Series X oraz Xbox Series S, że opłaca się tworzyć gry tylko na aktualną generację. Zyskają też pecetowcy, którzy nie będą ograniczani maksymalną skalą gier z PS4 i XONE.

Czytaj też: Wiceprezeska ds. kultury w Blizzard zajmie się zróżnicowaniem i równością

Deweloperzy w opisie najnowszego materiału wideo proszą o zwrócenie uwagi na nowe platformy, na jakich gra zadziała. Czytamy tam, iż deweloperzy chcąc zapewnić jak najlepsze doświadczenie rozgrywki, postanowili wydać grę tylko na PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S oraz PC.

Wspomniany materiał wideo skupia się na prezentacji rozgrywki w Gotham Knights. Jeden z twórców przedstawia nam poboczne zadania, umiejętności bohaterów, liczne opcje modyfikacji ich stroju oraz skupia się na głównym zadaniu fabularnym.

Bohaterowie Gotham Knights

Oprócz materiału wideo przedstawiającego rozgrywkę w Gotham Knights, twórcy zaprezentowali również motocykl, który otrzymamy, jeśli zdecydujemy się na przedpremierowe zamówienie gry.

Czytaj też: Sony i Nintendo zdradziły sprzedaż konsol

Jeśli nie jesteście obeznani ze wszystkimi bohaterami DC, twórcy gry, czyli WB Games Montréal, przygotowali krótkie opisy postaci, które dzisiaj zaprezentowali. Jeśli chodzi o Red Hooda – opis jego postaci w tym uniwersum brzmi:

Jason Todd to gwałtowny i nieokiełznany antybohater. Jego usposobienie ukształtowała brutalna śmierć i wskrzeszenie na siłę przez jednego z najgroźniejszych przeciwników Batmana. Ma on problemy z panowaniem nad sobą, ale na pewno nie zawaha się stanąć na linii strzału, gdy jego przyjaciele będą zagrożeni. Red Hood chce, by zbrodniarze zapłacili, bo Gotham zbudowane jest na fundamentach korupcji… sam doświadczył tego zbyt wiele razy.

Jason trenował, by osiągnąć szczyt ludzkiej siły oraz biegłość w wielu sztukach walki i używaniu przeróżnych, zarówno tradycyjnych, jak i zaawansowanych technologicznie broni. Po pogodzeniu się z Batrodziną zaakceptował on nieśmiercionośne metody walki Batmana.

Jeśli za to zamierzacie grać jako Nightwing, zapewne ciekawi Was, co wiemy na temat jego postaci w kontekście tej produkcji.

Dick Grayson jest naturalnym przywódcą. To optymista i najbardziej charyzmatyczny członek Batrodziny. Dorastał w nieco nietypowej, ale bardzo kochającej rodzinie cyrkowej, więc ceni sobie bliskie więzi osobiste. Dick wierzy, że można stawać do walki, ale tylko o coś prawdziwego, o coś, w co się wierzy. I tym „czymś” zawsze jest drugi człowiek. Był pierwszym protegowanym Batmana, teraz jest bohaterem na własny rachunek.

Dick jest mistrzem akrobacji i ekspertem neutralizowania przeciwników przy użyciu swoich pałek escrima.