WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gra o Tron w stylu Dark Souls – Martin pracuje z From Software!

Gra o Tron w stylu Dark Souls to jeden z potencjalnych projektów From Software. Informacje, które pojawiły się w sieci zdają się do siebie pasować.

Serwis Gematsu podał zaskakujące informacje. Redaktorzy portalu już od dłuższego czasu wiedzieli, że George R.R. Martin prawdopodobnie współpracuje z From Software nad nowym tytułem. Informacje nie ujrzały światła dziennego, ponieważ wieści nie udało się potwierdzić w żadnym z innych źródeł. Wychodzi jednak na to, że coś jest na rzeczy.

Czytaj też: Recenzja 6. odcinka finałowego sezonu Gry o Tron – zakończenie serialu

Informacje zdają się być prawdziwe, ponieważ sam George R.R. Martin podał na swoim blogu, że pracował on z pewną japońską firmą nad nadchodzącą grą wideo. Plotki okazuje się być w takim razie prawdziwe i w związku z tym Gematsu podało szereg wieści, które wtedy do nich dotarły.

Projekt przy którym współpracował (a może dalej współpracuje?) George R.R. Martin jest grą z otwartym światem. Bohater może się w nim poruszać piechotą oraz jeździć na koniu. Świat gry, której akronim projektu nosi nazwę „GR” powstaje już trzy lata. W produkcji tej trafimy do kilku królestw, których przywódców będzie można zabić.

Za fabułę odpowiada Hidetaka Miyazaki oraz George R.R. Martin. Tytuł ma wydać Bandai Namco, a pierwsze ujawnienie projektu nastąpi podczas nadchodzącego E3 2019. Gra pojawi się podczas konferencji Microsoftu. Czyżby tytuł ekskluzywny dla nowej konsoli Xbox? Podobno nie zostanie nam pokazany żaden gameplay, więc możliwe, że gra potrzebuje jeszcze trochę czasu w produkcji.

Czytaj też: Nextgen w akcji – Sony pokazuje szybkość PlayStation 5!

Źródło: gematsu.com