WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gracze Anthem nie mają co robić, więc przebierają się za Pokemony

Gracze Anthem czekają na nową aktualizację. Co w tym czasie można robić? Przebierać się za różne postacii z popularnych produkcji.

Anthem… nie było hitem. Produkcja ma problemy w swoich bazowych założeniach, a gracze, którzy jednak zdecydowali się na kupno gry – czekają na nową aktualizację. Póki co, nie ma już co robić. Jeśli ktoś przeszedł wszystko, to nawet w końcu chodzenie na te same, długie misje może się znudzić. Jak na to wszystko zareagowała społeczność gry? Cóż, nuda okazała się być niezwykle inspirująca.

Czytaj też: PUBG zbanowany w Nepalu

Społeczność Anthem rozpoczęła tworzenie malowań na javeliny, które przypominają znane postacii z innych komiksów, gier czy anime. Czy za pomocą edytora gry można stworzyć coś, co będzie przypominać kogoś innego? Okazuje się, że jest to możliwe. Przed Wami Charizard oraz Blastoise.

Pomysł został już dostrzeżony przez BioWare, któremu podoba się to co tworzą gracze. No tak, zawsze to więcej czasu, żeby stworzyć coś nowego do gry, a nie walczyć ze społecznością…

Nie tylko Pokemony otrzymały swoje przeróbki. Poniżej możecie zobaczyć Magneto czy Dr Dooma.

Wśród projektów graczy znalazł się również projekt postaci z Tron czy Zielony Goblin ze Spider-Mana. Uh, ten Goblin musi wyróżniać się na polu walki. Ciekawy czy przy włączonym HDR zbytnio nie kontrastuje on z resztą gry?

Na kwiecień 2019 roku BioWare zaplanowało sporo nowej zawartości. Nowa misja Stronghold, kolejne uzbrojenie, czy wprowadzenie systemu gildii to najważniejsze ze zmian tego miesiąca. Ciekawe, czy to wszystko wystarczy, aby utrzymać graczy przy grze?

Czytaj też: Guerilla Games wręcz musi pracować nad kontynuacją Horizon Zero Dawn

Źródło: kotaku.com