WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gracze pomagają Sony stworzyć idealne PlayStation 5

Jakie byłoby Wasze idealne PlayStation 5. Sony rozsyła tajemnicze ankiety, która zdają się badać to, co nas bawiło przez ostatnie lata.

Reddit znów przynosi ciekawe informacje. Okazuje się, że jeden z graczy otrzymał ankietę, w której Sony dokładnie przepytuje go o jego ostatnie doświadczenia z PlayStation 4. Pojawiają się również wzmianki o innych sprzętach firmy poza… PlayStation Vita.

Czy taka ankieta może pojawić się również na waszym skrzynkach mailowych? Ciężko na ten moment powiedzieć. Autor wątku na reddicie otrzymał ją w angielskiej wersji językowej, możliwe więc, że jest ona ograniczona regionalnie. Drugą wskazówką na temat tego, kto otrzymuje ankiety jest to, że bierze on udział w testach beta nowego oprogramowania PlayStation 4.

Czego dotyczą pytania? Sony głównie krąży wokół doświadczeń gracza z marką PlayStation. Co ciekawe, autor wpisu już otrzymywał takie ankiety, ale tym razem pytania dotyczą całej generacji, a nie tylko pojedynczych spraw. Sony prawdopodobnie w ten sposób bada rynek i sprawdza co da się poprawić przez PlayStation 5.

ŹRÓDŁO: gamingbolt