Reklama
aplikuj.pl

Wyciekła grafika wieloosobowego Horizon. Mieszane odczucia?

horizon

Oficjalnie wiemy, że Sony zamierza intensywnie rozwijać markę Horizon. Powstaje gra VR, aktorski serial, dodatek DLC do Forbidden West oraz gra multiplayer. To właśnie z tej ostatniej wyciekła grafika.

Wieloosobowy Horizon

Horizon staje się ogromną marką. Już teraz mamy dwie duże gry, dodatek do pierwszej części oraz dwie powieści graficzne. To jednak nie koniec i Sony ma w planach wielkie rzeczy dla uniwersum Aloy. Jedną z nich będzie Horizon będące wieloosobową produkcją. Dotychczas nic o grze więcej nie wiedzieliśmy, ale do sieci wyciekły dwa zrzuty ekranu. Pierwszy z nich to concept art, który sprawi, że niektórzy z miejsca skreślą ten tytuł z listy produkcji do zagrania.

Mocno stylizowana grafika może odrzucić graczy, a na pewno zaraz pojawią się porównania do Fortnite czy Genshin Impact. Dalej nie wiadomo, jak będzie przebiegać rozgrywka, więc nie ma co na ten moment wróżyć z fusów. Poniżej natomiast możecie zobaczyć zrzut ekranu z samej gry w bardzo wczesnej wersji.

Czytaj też: Dishonored Death of the Outsider za darmo jeszcze w lutym

Jedyna rzecz, która przykuwa moją uwagę to uzbrojenie występujących na niej postaci. Bohaterowie raczej korzystają z prostych broni, prymitywnych nawet jak na świat Horizon. Do tego nie mają ubrań wykonanych z elementów „zwierzyny”. Strzelałbym zatem, że gra przedstawi nam wydarzenia występujące lata przed pojawieniem się Aloy w tym świecie.