Reklama
aplikuj.pl

Dishonored Death of the Outsider za darmo jeszcze w lutym

dishonored

Epic Games przedstawiło już kolejna grę, która trafi do nas za darmo w lutym. Po stworzeniu konta Epic Games Store będziemy mogli pobrać spinoff Dishonored, zwany Death of the Outsider.

Dishonored znów za darmo w Epic Games Store

W Epic Games Store ponownie będziemy mogli za darmo otrzymać grę Dishonored. Pod koniec 2022 roku Epic rozdał graczom pierwszą część serii, a teraz będziemy mieli okazję zapoznać się ze spinoffem o nazwie Death of the Outsider, który jest bardzo ciekawą produkcją pod kątem fabularnym. Tytuł będzie możliwy do dodania do konta od 2 do 9 lutego. Gra pozostanie w naszej bibliotece na zawsze.

Czytaj też: Redfall będzie za darmo, ale można mieć więcej

Wciel się w Billie Lurk (vel Meagan Foster), niegdyś jedną z najgroźniejszych najemnych morderczyń w Dunwall. Po ponownym połączeniu sił ze swoim dawnym mentorem, legendarnym zabójcą Daudem, podejmiesz najambitniejsze z wyzwań: zabicie Odmieńca, półboskiej istoty, którą Billie i Daud postrzegają jako kluczowy element wielu najczarniejszych epizodów w historii Cesarstwa. Podczas swej podróży w głąb najpodlejszych zakamarków Karnaki, gdzie odkrywać będziesz sekrety Odmieńca i jego przeszłości, zmierzysz się z zabójczymi przeciwnikami, przedwieczną potęgą i niełatwymi decyzjami, które wywrą permanentne piętno na otaczającym Cię świecie.

Death of the Outsider rozbudowuje charakterystyczne dla Dishonored 2 rozwiązania w zakresie grafiki i rozgrywki, oferując wszystko to, czego można oczekiwać od tej serii: brutalne systemy walki, niepowtarzalne projekty poziomów i wciągającą fabułę, kształtowaną na bieżąco przez decyzje gracza. Pełne życia postacie i porywająca akcja Death of the Outsider stanowią idealne wprowadzenie do Dishonored, a jednocześnie solidnie rozbudowują rozgrywkę i świat, co szczególnie ucieszy weteranów serii.

Czytaj też: DICE doszło do wniosku, że system klas ze starych Battlefield to dobry pomysł

Arkane Studios wymienia następujące cechy swojej produkcji, która może pochwalić bardzo pozytywnymi ocenami na Steam:

Supermoce zabójczyni doskonałej

Pozostań w cieniu lub zmierz się z wrogami w pełnym świetle – decyzja należy do Ciebie. Twój niepowtarzalny zestaw superzdolności, gadżetów i uzbrojenia pozwoli Ci podejść do każdej sytuacji po Twojemu. Używaj swoich umiejętności i talentów, by niezauważenie przemykać obok zagrożenia lub brutalnie eliminować tych, którzy staną na Twej drodze.

Największe z zabójstw

Zabicie Odmieńca nie będzie prostą sprawą. Wymaga to zagłębienia się w szemrany półświatek Karnaki, gdzie odkryjesz zaginione sekrety miasta. Na drodze do celu zinfiltrujesz nielegalną krwawą arenę i kult czarnej magii, a w emocjonującym napadzie na bank zdobędziesz pradawny artefakt, który będzie jedynie wstępem do najśmielszej spośród twoich misji.

Wymagający wrogowie

W pościgu za Odmieńcem zmierzysz się z nową gamą przeciwników. Za pomocą broni, gadżetów i zdolności pokonaj zabójczych wrogów, takich jak nieśmiertelni oświeceni, nieugięte siostry Zakonu Wyroczni czy nowi mechaniczni żołnierze. Dodatkowe wyzwania zapewnią kontrakty na opcjonalne, poboczne wobec misji cele.

Przejdź ponownie po swojemu

Wyzwól dodatkowy potencjał kreatywnego chaosu, powtarzając rozgrywkę z użyciem części kluczowych mocy z Dishonored 2 w trybie oryginalnej gry plus (OG+).