Reklama
aplikuj.pl

Grafiki pokazujące iPhone 12 oraz Apple TV już są!

iphone 12

Na stronie należącej do Apple pojawiły się już małe ikonki przedstawiające urządzenia firmy w nowej wersji. Gdy je powiększymy – coś tam widać!

Już dzisiaj zobaczymy wiele nowych urządzeń od Apple. Firma przedstawi prawdopodobnie nowe telefony, słuchawki, głośniki, a i pojawiają się plotki o tym jakoby Apple TV mogło stać się małą konsolą do gier wideo. Tymczasem… wyciekły grafiki iPhone 12.

Czytaj też: Jak długo koronawirus może przetrwać na smartfonie?
Czytaj też: OnePlus 8 i 8 Pro otrzymują Androida 11
Czytaj też: Realme Q2 przetestowany w Geekbench

iPhone 12 za szybko na stronie Apple

Okazuje się, że na stronie iCloud za pomocą, której użytkownicy ekosystemu Apple mogą zarządzać urządzeniami znalazły się nowe grafiki. Jest to już ewidentnie potwierdzenie tego, że jeszcze dzisiaj zobaczymy nowe iPhone’y.

Co udało się wyciągnąć ze strony? Zdaje się, że rzeczywiście telefon, który może być iPhone 12 będzie miał węższy notch w ekranie. Do tego krawędzie są… inne. Ciężko jednak powiedzieć czym konkretnie się różnią.

Czytaj też: Niedługo odbędzie się światowa premiera Moto E7
Czytaj też: Nowości iPhone 12 tuż przed oficjalnym ogłoszeniem. Co wiemy?
Czytaj też: Huawei Mate X2 nie może tak wyglądać!

Apple TV również na iCloud

Pojawiła się również grafika przedstawiająca Apple TV. Nowa wersja urządzenia rzeczywiście zostanie pokazana, ale w tym przypadku nie mówimy o żadnej zmianie w wyglądzie. Apple TV, które pojawiła sie na iCloud wygląda identycznie jak Apple TV 4K.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News