Reklama
aplikuj.pl

Gran Turismo 7 VR na premierę PlayStation VR2. Headset dostanie na start 30 gier!

gran turismo 7 vr

Sony szykuje się do premiery PlayStation VR2. Japończycy rozpieszczają graczy i ogłosili Gran Turismo 7 na nowy headset. Co jeszcze otrzymamy?

Gran Turismo 7 VR na PS VR2

Sony rozpoczyna swoją drugą generację PlayStation VR z grubej rury… wydechowej. Włodarze firmy ogłosili, że na premierę, Gran Turismo 7 dostanie darmową aktualizację, która pozwoli bawić się w tej produkcji w trybie VR.

Czytaj też: Fable na Unreal Engine to kłamstwo

Nieważne, czy jesteś kierowcą wyczynowym, czy niedzielnym, kolekcjonerem, miłośnikiem tuningu, projektantem barw czy fotografem – wśród niezliczonych trybów gry, w tym tak lubianych przez graczy, jak kampania GT, tryb zręcznościowy czy nauka jazdy, znajdziesz coś dla siebie.

Wraz z powrotem legendarnego trybu symulacji GT możesz kupować, tuningować i ścigać się w kampanii dla jednego gracza w miarę odblokowywania nowych aut i wyzwań. A jeśli lubisz rywalizację, szlifuj swoje umiejętności i graj w trybie GT Sport.

Gran Turismo 7 z niespotykaną dotąd szczegółowością odtwarza wygląd i styl najnowszych supersamochodów oraz uznanych klasyków, oferując ponad 420 modeli dostępnych w Brand Central i komisie aut używanych. Sprawdź, jak zachowuje się każde z aut w dynamicznie zmieniających się warunkach pogodowych na ponad 90 torach, w tym klasycznych trasach z historii GT.

To jednak nie koniec dobrych informacji związanych z marką Gran Turismo. Sony pokazało również fragmenty filmu o takiej samej nazwie. Przyznać się, kto miał ciarki na sam dźwięk odliczania do startu?

Masa gier na PS VR2

To jednak też nie koniec dobrych informacji na temat PlayStation VR2. Okazuje się bowiem, że na headset trafi również Beat Saber. Kultowa VRowa gra mogła tym razem nie pojawić się u Sony, ponieważ oficjalnie jest już własnością konkurencyjnej Mety. Tytuł powstaje jednak na sprzęt od Japończyków, choć nie zadebiutuje raczej na jego premierę.

Czytaj też: Avatar Frontiers of Pandora odmieni styl Ubisoftu

Na premierę za to otrzymamy ponad trzydzieści gier, co sprawia, że jest to jedna z największych list startowych gier na nowe urządzenie, w historii gier wideo. Potwierdzone aktualnie tytuły znajdziecie pod tym linkiem, choć nie ma tam jeszcze kilku już ogłoszonych pozycji.

Samych gier na PlayStation VR2 będzie jednak po premierze o wiele więcej. Sprzęt dzięki PS5 ma w końcu odpowiednią moc obliczeniową, a do tego oferuje wygodne kontrolery z analogami. To właśnie te dwa problemy powstrzymywały deweloperów przed tworzeniem gier na VR od Sony. W międzyczasie na PCVR i Meta Quest 2 powstało pełno wspaniałych produkcji, które nie działały dobrze na PSVR1. Teraz dziesiątki deweloperów deklarują chęć przeportowanie swoich gier na nowe urządzenia Sony.