WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Demo Grand Theft Auto Vice City 2. Ile czasu dajecie zanim Rockstar to zamknie?

Fani stworzyli remaster Grand Theft Auto Vice City oparty o to co widzieliśmy w Grand Theft Auto 4. Ciekawe ile projekt przetrwa?

Grand Theft Auto Vice City wiecznie żywe? Można by tak powiedzieć o każdej odsłonie GTA, bo już wszystkie odsłony trójwymiarowe serii są co chwile odnawiane przez fanów. I pewnie skończy się jak zwykle.

Grand Theft Auto Vice City 2

Grand Theft Auto Vice City 2 to nic innego jak nazwa dla remastera Grand Theft Auto Vice City. Produkcja oparta jest o silnik RAGE znany z GTA 4 i GTA 5. Widać jednak, że twórcy starają się bardziej trzymać tego co udało się osiągnąć Rockstarowi w przypadku bardziej opartej o fizykę części z czwórką w nazwie.

Czytaj też: Furki Cyberpunk 2077 w nowym odcinku Night City Wire 4!
Czytaj też: Patrzę na czasy ładowań Xbox Series X i się śmieje
Czytaj też: Porównanie NFS Hot Pursuit Remastered. Jak nie widać różnicy to po co przepłacać?

Co nas czeka w remasterze?

Deweloperzy zapowiadają, że remaster zawiera wszystkie oryginalne misje, bronie oraz postacii. Demo Grand Theft Auto Vice City 2 pojawi się jeszcze w tym roku. Czy zagramy kiedyś w pełną wersję? Moim zdaniem nie ma na to szans. Każdy projekt tego typu, który zbliża się do swojej premiery lub zdobywa popularność jest szybko zamykany przez Rockstara dbającego o swoją własność intelektualną.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News