Reklama
aplikuj.pl

Grid Legends sprawdzicie za darmo przed premierą

grid legends

Grid Legends wkrótce trafi do sprzedaży. Nowy wydawca gry, Electronic Arts, włączył grę do swojego programu gier w abonamencie.

Darmowe testy Grid Legends

Codemasters zostało jakiś czas temu przejęte przez Electronic Arts. O deweloperów walczyło również Take Two, ale ostatecznie to oferta EA wygrała. Teraz słynny producent gier wyścigowych należy do rodziny Elektroników i dzięki temu możemy sprawdzić nowy tytuł z serii Grid jeszcze przed premierą.

Każdy posiadacz abonamentu EA Play będzie mógł włączyć grę trzy dni przed jej premierą i bawić się w niej przez dziesięć godzin. Warto odnotować to, że EA Play wchodzi w skład Xbox Game Pass Ultimate, więc jeśli posiadacie abonament Microsoftu, to również sprawdzicie tytuł wcześniej.

Czytaj też: Hot Wheels Unleashed to hit, a Metro Exodus bije rekordy sprzedaży!

Electronic Arts oferuje również wyższy poziom swojego abonamentu (niedostępny w Xbox Game Pass) – EA Play Pro. Jeśli opłacacie ten dostęp do gier, to trzy dni przed premierą wyścigów, będziecie mogli bawić się w Grid Legends bez żadnych ograniczeń czasowych. Oficjalna premiera jest 25 lutego, więc jeśli jesteście zainteresowani produkcją, możecie przystąpić do zabawy już 22 lutego.

Co w Grid Legends?

GRID Legends oferuje dynamiczne wyścigi z nowymi i dobrze znanymi opcjami rozgrywki. Deweloperzy szczycą się ponad 250 wydarzeniami w trybie Kariery,. Zupełnie nowy Kreator wyścigu pozwala graczom organizować wymarzone wieloklasowe zawody i jeszcze bardziej je personalizować dzięki warunkom pogodowym, porom dnia, rampom i bramkom doładowania. Nowością w serii jest „Driven to Glory – walka o chwałę”, rajdowa opowieść łącząca filmowe wstawki z aktorami z klasyczną rozgrywką, która pozwala graczom rywalizować w GRID World Series.

Czytaj też: Będzie kolejny patch do Cyberpunk 2077, który poprawi łatkę 1.5

Gracze, którzy zamówią grę w przedsprzedaży, otrzymają podwójny pakiet GRID Legends: Seneca i Ravenwest. Zawartość dostępna w dniu premiery odblokowuje cztery dodatkowe samochody w wydarzeniach w trybie kariery: Aston Martin Vantage GT4, Porsche 962, Ginetta G55 GT4 i Koenigsegg Jesko. Pakiet zawiera również wyjątkowe wydarzenia kariery związane z zespołem Ravenwest oraz ikony, barwy i sztandary dla zespołów Seneca i Ravenwest.