Reklama
aplikuj.pl

Gry dla dorosłych biją rekordy popularności

nutaku, gry dla dorosłych, gry porno

Nutaku pochwaliło się nowymi wynikami strony. Okazuje się, że portal oferujący dostęp do setek gier jest coraz popularniejszy.

Jest masa osób, które używają w swoich grach modyfikacji sprawiających, że bohaterowie są nadzy. Ale mamy też graczy, którzy wprost chcą bawić się w produkcjach, gdzie seks jest motywem przewodnim. Dla nich właśnie powstał serwis Nutaku, który dziś pochwalił sie nowymi danymi. Jak się okazuje – strona bije rekordy popularności.

Nutaku.net jest w tej chwili największą platformą gamingową oferującą gry z kategorii NSFW. Twórcy mają nawet już własnego klienta w stylu Steama, który działa nawet na smartfonach. A jak wyglądają wspomniane dane? Są zaskakująco wysokie.

Serwis ma już 45 milionów zarejestrowanych użytkowników. Łącznie w ciągu miesiąca na Nutaku rejestrowanych jest 128 milionów wejść. Co strona oferuje dla swojej milionowej społeczności? Gracze znajdą tam aktualnie ponad 400 gier! Tytułów stale przybywa, a najpopularniejszym jest Kamihime Project R, które ogrywa 5,6 miliona graczy. Wiele MMORPG może pozazdrościć takich wyników.

Z innych ciekawostek – symulatory randkowania to najpopularniejszy gatunek na Nutaku. 18,3 miliona graczy najczęściej bawi się właśnie w tego typu produkcje. A jak wygląda podział na płcie? Z 45 milionów graczy, 13 milionów to kobiety. Popularnością cieszy się również uruchomiona w zeszłym roku sekcja LGBTQ+, w której zagrywa się 2 miliony osób. W samej zakładce z grami LGBTQ+ jest już ponad 50 tytułów.