Reklama
aplikuj.pl

Nagie bohaterki Monster Hunter World: Iceborn oraz nadzy bohaterowie Resident Evil 2

monster hunter world iceborne, nude mod, nagość w grach

Scena moderska oferuje też „takie” mody. Są one bardziej dopracowane niż myślicie.

Moderzy działający na komputerach PC potrafią zdziałać cuda jeśli chodzi o rozwijanie danych produkcji przez lata. Czasem jednak w danym tytule pojawia się grupa graczy, która oczekuje… czegoś innego.

Modyfikacje na nagość są już dobrze znane graczom, ale to co zwróciło moją uwagę przy okazji modów do Monster Hunter World: Iceborn to czas oraz jakość. Po pierwsze – modyfikacje do dodatku MHW: Iceborn powstały dość szybko i nie trzeba było czekać wielu miesięcy na takowe pliki.

Mamy tutaj podobną sytuację jak w przypadku Resident Evil 2 Remake, które błyskawicznie stało się celem moderów starających się rozbierać postacii. Druga sprawa z Iceborn to jakość moda na gołe panie. Autor zadbał nawet o… odpowiednią fizykę.

Mod na nagość do Monster Hunter World: Iceborn

Poszukiwane są nie tylko mody na nagość damskich postacii, ale również tych męskich. Jeśli ktoś chce rozebrać swojego bohatera – może to bez problemów zrobić.

Mod na nagość do Monster Hunter World: Iceborn

Nie ma co udawać, że takie modyfikacje nie istnieją. Jest zainteresowanie – są mody. Gry pornograficzne stają się coraz większą gałęzią branży (chyba mam pomysł na nową publicystykę…) i od dawna istnieją sobie gdzieś obok nas. Wystarczy odznaczyć odpowiednie opcje na Steamie i odkryjemy jak nawet ta platforma jest zalewana przez tego typu tytuły.

Wracając do Resident Evil 2 Remake – pamiętam, że odbiorcy gry narzekali na to, że nie ma modyfikacji rozbierających panów z produkcji Capcomu. Moderzy starali się robić co mogli, ale gra sprawiała sporo trudności. Okazuje się, że w końcu udało się dostarczyć i takową modyfikację.

Mod na nagość do Resident Evil 2 Remake

Ciekawostka: raz w życiu dostałem w prywatnej wiadomości podziękowania za przekazanie danej informacji. Dotyczyło to moda o nagości panów w Devil May Cry 5.