Reklama
aplikuj.pl

Gry z DLSS 3. NVIDIA ogłosiła kolejne tytuły

DLSS 3

Tak jak NVIDIA zrewolucjonizowała swoją technologię DLSS pierwszej generacji, wprowadzając DLSS 2 ledwie po roku od premiery tej pierwszej. Wtedy też firma udowodniła nam, że super-sampling w czasie rzeczywistym z udziałem sztucznej inteligencji ma ogromny potencjał. Jak będzie z nową generacją? To pokażą gry z DLSS 3, których grono wkrótce się rozszerzy.

Aż 240 gier obsługuje obecnie technologię DLSS, a wielkimi krokami nadchodzi era DLSS 3

NVIDIA zapowiedziała niedawno, że 35 gier doczeka się wsparcia DLSS3 mimo obecnie wspierających już tę technologię ośmiu tytułów. W ciągu trzech następnych tygodni NVIDIA doda DLSS3 do 5 gier, z czego aktualizacja F1 22 jest już dostępna od 31 października.

Ta technologia zawita także do F.I.S.T. Forged in Shadow Torch, Destroy All Human 2: Reprobed, Spider-Man: Miles Morales oraz Microsoft Flight Simulator w wersji oficjalnej, a nie beta, jak to ma miejsce obecnie. Wszystkie te gry powinny wspierać DLSS3 do 18 listopada.

Czytaj też: Nowe najlepsze płyty Gigabyte dla procesorów Intela. Z790 Tachyon wspiera wyjątkowo szybkie DDR5

Dodatkowo NVIDIA pokazała, że pamięta o DLSS2 wspieranej przez karty graficzne GeForce RTX poprzednich generacji (DLSS3 jest zarezerwowany tylko dla RTX 4000). Udowadnia to wprowadzenie technologii do:

  • Sackboy: A Big Adventure
  • PGA TOUR 2K23
  • Crossout: Supercharged 
  • WRC Generations
  • The Chant